freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عضو کمیسیون برنامه گفت: ظهر امروز در دفتر هیئت رئیسه مجلس به منظور بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

برگزاری جلسه هیئت رئیسه مجلس برای بررسی استیضاح آخوندی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه بنده معتقدم آخوندی وزیر راه به طور حتم استیضاح خواهد شد، گفت: طی دقایقی دیگر در دفتر هیئت رئیسه مجلس در رابطه با استیضاح آخوندی جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بنده شخصا به این باور رسیده‌ام وزیر راه در حادثه قطار سمنان مقصر بوده است، منطقی نیست که در پایان کار یک دولت بخواهیم وزیری را استیضاح و از کار برکنار کنیم اما نمی‌توان چک سفید امضا هم به یک دولت داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: نمی‌توان با ارائه چک سفید امضا به یک دولت این اطمینان را داد که وزرای شما مورد سوال استیضاح قرار نگیرند و سوپاپ اطمینانی را در اختیار یک مسئول قرار داد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نباید درخواست استیضاح آخوندی در کمیسیون عمران با حضور وی مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: اکنون جلسات بررسی برنامه ششم در مجلس بررسی می‌شود و نمی‌خواهد استیضاح وی در کمیسیون عمران بررسی شود لذا امروز در دفتر هیئت رئیسه مجلس برای بررسی آیین‌نامه این استیضاح جلسه‌ای خواهد بود.

نماینده رشت خاطرنشان کرد:‌ یک مغایرت آیین‌نامه‌ای در این میان وجود دارد که از حیث آن این موضوع وجود دارد که مردم گمان می‌کنند مجلس به دنبال مصوبات خود بوده و به فکر سوختن پنجاه نفر در این حادثه نیست و از طرفی دیگر برخی در داخل مجلس موضوع استیضاح را شامل مرور زمان کرده تا فراموش شود اما ما در جلسه امروز پیگیر آن هستیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵:۳۸ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها