freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اولویت بودجه ۹۶ شهرداری ارومیه اعلام شد
سرویس آذربایجان غربی- رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای شهر ارومیه گفت: در تدوین بودجه سال ۹۶ بخش حمل و نقل خدمات شهری و سرمایه گذاری و گردشگری از اولویت‌های اصلی محسوب می‌شوند.

به گزارش کردپرس، میرعلی محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شورای اسلامی شهر ارومیه پیشنهادات شهرداری در مورد بودجه و برنامه‌های سال 1396 شهر ارومیه را در دستور کار خود قرار داده است.
وی در ارومیه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، شورای اسلامی شهر بودجه شهرداری مرکزی، شهرداری‌های 5گانه شهر ارومیه و سازمان‌های 17گانه تابعه شهرداری ارومیه را مورد بررسی قرار می‌دهد.
وی بیان کرد: مطابق برنامه نمایندگان شورای اسلامی شهر در شهرداری‌های مناطق و سازمانهای شهرداری ارومیه حضور یافته و پیشنهادات آنان را بر اساس شرایط مالی شهرداری ارومیه و نیز برنامه‌های پیشنهادی بر اساس اولویت‌بندی مورد نظر در حضور نمایندگان شورای شهر مورد بررسی قرار می‌دهند.
محمدی خاطرنشان کرد: به اطلاع شهروندان ارومیه‌ای می‌رساند در این برنامه‌ها همواره مشارکت‌های مردمی و پیشنهادات و انتقادات آنان مد نظر قرار می‌گیرد به ویژه در امر سرمایه‌گذاری و مشارکت به حضور مردم در این عرصه شدیداً نیازمند هستیم.
وی افزود: از همه همشهریان و کسانی که در ارومیه، استان آذربایجان غربی و در کشور اسلامی ایران و یا خارج از ایران زندگی می‌کنند درخواست می‌شود در همه امور مدیریت شهری و پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی شهر ارومیه به لحاظ سرمایه‌گذاری، مشارکت جدی داشته باشند.
عضو شورای شهر ارومیه بیان کرد: به اعتقاد شورای اسلامی شهر ارومیه پیشرفت و توسعه شهر مرهون زحمات همه ساکنان در این شهر و یا کسانی که به گونه‌ای مرتبط با شهر ارومیه و دوستدار این شهر هستند بوده است.
وی گفت: در تدوین بودجه سال 96 بخش حمل و نقل خدمات شهری و سرمایه گذاری و گردشگری از اولویت‌های اصلی محسوب می‌شوند. امید است با کمک و مشارکت مردم در امر برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری ارومیه موفق عمل کنیم.
محمدی افزود: بودجه پیشنهادی شهرداری ارومیه قرار است پس از بررسی در شهرداری‌های مناطق و سازمانها مطابق برنامه در صحن علنی شورا مورد بررسی قرار گیرد به گونه‌ای که حداکثر تا اواخر بهمن ماه جاری برای آگاهی مردم انتشار یابد.
وی اظهار داشت: علاوه بر بودجه، دفترچه  تعرفه عوارض برای سال 96  نیز تدوین می‌شود و باید حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری از طریق روزنامه‌های کثیر الانتشار به سمع و نظر شهروندان برسد.
سخنگوی شورای شهر ارومیه بیان کرد: بر اساس سیاست‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه در تدوین عوارض مختلف در حوزه شهرداری ارومیه افزایش قابل ملاحظه‌ای وجود نخواهد داشت و غالباً همان هزینه‌های عوارض سال گذشته مورد نظر خواهد بود.
 

کد مطلب: 120965  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۴ : ۳۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶:۵۵ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها