freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383889/1  زمان: 14:36  1395/10/11  بازدید: 2,530

سرمربی تیم فوتبال جوانان با بیان اینکه برخی باشگاه‌ها بازیکن خود را در اختیارمان قرار ندادند، گفت: با حمایت مسئولان و باشگاه‌ها می‌توان به موفقیت رسید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی تیم جوانان پس از رقابت‌های آسیایی و تورنمنت چهار جانبه کره جنوبی گفت: پس از استراحتی که بازیکنان داشتند، اولین اردوی تدارکاتی خود را از 6 دی آغاز کرده و ملی پوشان در این اردو 7 جلسه تمرینی  و یک بازی دوستانه با تیم بزرگسالان شهرداری شهر قدس انجام دادند.

 

وی گفت: در این اردو عملکرد 8 بازیکن جدید را که به دیگر ملی پوشان اضافه شدند مد نظر قرار دادیم تا با ارزیابی آنها بتوانیم از آنها استفاده کنیم. بازیکنان دعوت شده از لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم و امیدهای کشور بودند که در تمرینات حضوری فعال داشته و چند نفر از آنها با عملکرد قابل قبولی که داشتند، به اردوی بعدی دعوت خواهند شد.

 

پیروانی عنوان کرد: با هماهنگی سازمان لیگ سعی بر آن داریم تا اردوهای خود را زمانی برگزار کنیم که بازیکنان در رقابت‌های لیگ باشگاه مربوط بازی نداشته باشند اما در این میان متاسفانه برخی از باشگاه‌ها که استراحت داشتند با تیم ملی همکاری نکرده و بازیکن خود را در اختیارمان قرار ندادند. از مسئولان فدراسیون می‌خواهم که در این باره تمهیداتی را اندیشیده چرا که ما نیاز به حمایت داریم تا در جام جهانی حضوری موفق داشته باشیم.

 

سرمربی تیم جوانان گفت: پس از این اردو نشستی را با کادر خود برگزار می‌کنیم و درباره عملکرد تک تک بازیکنان به بررسی می‌پردازیم تا نفرات برتر را در اردوی بعدی به تیم ملی دعوت کنیم.

 

پیروانی هدف از برگزاری اردوهای تدارکاتی را کسب آمادگی، هماهنگی و تجربه برای ملی پوشان دانست و گفت: اردوهای تدارکاتی جنبه هماهنگی و آمادگی داشته و با انجام بازی‌های دوستانه سعی بر آن داریم تا تجربه ملی پوشان را افزایش دهیم. قطعا در هر اردو بازی تداکارتی خواهیم داشت تا بازیکنان محک خورده و ارزیابی شوند.

 

 وی از حضور در هلند و آلمان خبر داد و گفت: اقدامات حضور تیم ملی در کمپ هلند یا آلمان در حال انجام است و هر کدام از این کمپ‌ها آماده شود،  به آن کشور اعزام می‌شویم تا اردوی تدارکاتی مفید و ارزشمندی برگزار کنیم.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷:۱۷ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin

دریا را دوست دارم دریا را دوست دارم چون دريا را دوست دارم دریا دوست دارم دریا رو دوست دارم تو را مانند دریا دوست دارم درصد را چگونه محاسبه کنیم چگونه درصد کنکور را محاسبه کنیم چگونه درصد تست را محاسبه کنیم چگونه درصد عددی را محاسبه کنیم چگونه درصد پول را محاسبه کنیم چگونه درصد چربی بدن را محاسبه کنیم چگونه درصد وام را محاسبه کنیم چگونه درصد ازمون را محاسبه کنیم چگونه درصد افزایش را محاسبه کنیم چگونه درصد را در اکسل محاسبه کنیم دروغگو را چگونه بشناسیم چگونه افراد دروغگو را بشناسیم چگونه مردان دروغگو را بشناسیم چگونه یک دروغگو را بشناسیم چگونه فرد دروغگو را بشناسیم چگونه ادم دروغگو را بشناسیم چگونه مرد دروغگو را بشناسیم عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد داریوش عشق را در پستو خانه نهان باید کرد شعر عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد داریوش عشق را در پستوی خانه دانلود عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد داریوش متن عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد متن شعر عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد متن ترانه عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد عشق را در پستو خانه را در زبان فارسی دریا را توصیف کنید دردهایم را برایت گفته ام درصد را چگونه حساب کنیم درویشی را گفتند دردهایت را دورت نچین عشق را در پستوی خانه پیروانی: بازیکنان را در اختیار ما نگذاشتند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها