freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: من هم از شنیدن ماجرای گورخواب‌ها و وجود چنین پدیده‌ای در نصیرآباد شهریار متأثر شدم و به دوستان گفتم موضوع را بررسی کنند تا در چه موقعیت و شرایطی است تا از نزدیک موضوع را مورد بررسی قرار دهیم. اما بعد که شنیدم در پی انتشار گزارش گورخواب‌ها آنها جمع‌آوری شدند بیشتر متأثر شدم.

وی افزود: البته من معتقدم که نباید بر اساس خبرهایی که احتمال صدق و کذب دارد قضاوت کنیم بلکه باید ببینیم این افراد دقیقاً از کجا آمده‌اند و برای چه مدت در آنجا اقامت داشته‌اند و آیا مسئولین منطقه در جریان این موضوع بودند یا خیر.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه سیاست‌ها برای برخورد با معضلات اجتماعی نباید موضعی و موردی باشد، تصریح کرد: ما باید چنین پدیده‌هایی که چهره کشور را بد جلوه می‌دهد به دقت شناسایی کنیم و سیاست‌های کلان خود را در جهت ایجاد عدالت، برابری، فقرزدایی و حل مشکلات قرار دهیم. به هر حال این موضوع چه واقعی باشد چه صوری ضعف مدیریت در سطح کلان جامعه و سوء تدبیر را نشان می‌دهد و زیبنده نظام نیست.

مازنی یادآور شد: از مسئولین منطقه شهریار و وزارت کشور درخواست می‌کنم موضوع را به فوریت بررسی کنند و گزارشی به مجلس ارائه کنند تا مجلس در جریان موضوع قرار گیرد و این تصور به وجود نیاید که ما به چنین پدیده‌هایی عادت کرده‌ایم. ما باید چنین مسائلی که به آبرو و حیثیت کشور مربوط است را به دقت بررسی کنیم و به صورت موردی و کلان با آن مقابله کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰:۱۳ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها