freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۲۱۵۲

۷۲  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

یکی از معضلاتی که کشور ما با آن مواجه است، بیکاری نام دارد. این مشکل بدون تردید از زمان دولت یازدهم شروع شد، زیرا در زمان دولت گذشته ما اساسا از این مدل بیماری‌ها مانند بیکاری در کشور نداشتیم.

نمونه‌اش هم صحبت‌های یکی از دلواپسانی که در مجلس قبلی حضور داشتند که اعلام کرده: «با این حجم از واردات، آن وقت دنبال مقصر بیکاری در کشور می‌گردیم». دیگر سند محکم‌تر از این نبود که برای علل بیکاری خدمت شما ارائه دهیم.

در زمان دولت گذشته ما به قدری در زمینه اشتغال قوی بودیم که حتی اشتغال به کشورهای دیگر هم صادر می‌کردیم و در کشور دوست و عزیز «چین» خط تولید سنگ پا، لیف و سیخ هم راه افتاده بود.

همچنین ما واردات «یهویی» هم داشتیم، یعنی بودجه وادرات دارو را به خرید عروسک و لوازم آرایشی اختصاص می‌دادیم. در نظر بگیرید شما به داروخانه می‌رفتید، بعد به مسئول داروخانه می‌گفتید: «داداش قرص خواب داری؟ یه مدته بی‌خواب شدم!» دکتر داروساز هم یک عروسک «باب اسفنجی» به شما می‌داد و می‌گفت:‌ «شبا اینو بغل کن تا خوابت ببره!».

یک همچین وضعیتی داشتیم خلاصه.شاید باورتان نشود که ایشان در بخش دیگری از صحبت‌های شان گفته اند:‌«حقوق‌های نجومی از محل یارانه مردم پرداخت شد». اما متاسفانه اشاره‌ای به املاک نجومی و اختلاس‌های نجومی نکرده‌اند که از کدام محل پرداخت شد.

به عقیده بنده مشکل دولت یازدهم این است که نمی‌تواند مردم را سر کار بگذارد. در گذشته یک مسئولی مصاحبه‌ای می‌کرد که رسما و علنا نرخ اشتغال را هفتاد درصد بالا می‌برد.

مسئول مذکور حرف‌هایی در مصاحبه خود می‌زد که آدم به صورت خودجوش سر کار می‌رفت. مثلا قرار بود برای هر تهرانی یک خانه ویلا بسازند؛ شما ببینید این جمله حداقل نرخ اشتغال را از اینجا می‌برد آنجا! اینها مشکلاتی است که ما در این دولت داریم و در آن دولت نداشتیم.

ایشان هم حق دارد، بنده هم موافق هستم، آفرین!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱:۵۹ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها