freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه:
ولایت فقیه و اعتقاد مردم به آن گذرنامه عبور کشور از همه مکاید و بحرانها است
سرویس کرمانشاه- رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: همانا ولایت و در کنار آن باورمندی قلبی و اعتقادی مردم به این اصل اصیل اسلام است که موجب حفظ بصیرت و گذرنامه عبور از همه مکاید و بحرانهایی است که توسط بدخواهان نظام و انقلاب برنامه ریزی می شود.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر محمد رضا عدالت خواه در جمع قضات و کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف استان، 9 دیماه را یوم الله و از الطاف خفیه الهی برشمرد که به برکت نعمت ولایت و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و نیز هوشمندی و حضور به موقع مردم بصیر و انقلابی مایه تحکیم و بقای ارکان نظام اسلامی شد.
وی ضمن مروری بر انقلابهای رنگین جهان که همه از آبشخوری شوم و واحد جریان یافته اند تحرک مذبوحانه همه مظاهر پیدا و پنهان نفاق و فتنه در سال 88 را نیز ادامه همین سناریو عنوان کرد و افزود: انقلابهای رنگین در هر کجای جهان کلید خورده توانسته دولتهایی را ساقط کند و اینکه در ایران اسلامی ما به بن بست رسیده مرهون رکن رکینی است که در دیگر بلاد و حکومتها وجود ندارد که همانا ولایت و در کنار آن باورمندی قلبی و اعتقادی مردم به این اصل اصیل اسلام است که موجب حفظ بصیرت و گذرنامه عبور از همه مکاید و بحرانهایی است که توسط بدخواهان نظام و انقلاب برنامه ریزی می شود.
رئیس شورای قضائی استان خاطر نشان ساخت: بصیرت نیاز دیروز ، امروز و فردای انقلاب اسلامی است چنانکه دیدیم مردم با حضورشان در 9 دی امید دشمن را به یأس و تمام معادلات آنان را لاینحل و نقشه هایشان را نقش برآب کردند. دکتر عدالت خواه 9 دی ماه را انقلاب سوم نامید و اهمیت این تعبیر را برای حضار تشریح کرد و افزود: از آنجا که این حضور آگاهانه توانسته است مایه ناکامی معاندین نظام شود قطعه درخشانی از تاریخ ما خواهد بود.
ایشان فتنه و حواشی آن را یک فرایند پیچیده دانست و گفت: این مسأله به تعبیر قرآن اشد و اکبر از قتل است چرا که موجب غبارآلود شدن فضا و صعوبت تشخیص حق از باطل می شود و رگه های این ابتلای اجتماعی از صدر اسلام تاکنون دیده می شود و این لزوم هوشیاری هر چه بیشتر مسلمین را برجسته تر می کند.
 در این مراسم مطابق قانون اعضای شورای حل اختلاف نیز در حضور رئیس کل دادگستری با قرائت سوگند نامه ، مراسم تحلیف خود را به جا آوردند.

کد مطلب: 120960  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۵ : ۵۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲:۳۴ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها