freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

در گفتگو با کردپرس عنوان شد:
بزرگداشت شاهنامه پژوه برجسته کرمانشاهی "میرجلال الدین کزازی" در کرمانشاه برگزار می شود
سرویس کرمانشاه- سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم بزرگداشت شاهنامه پژوه برجسته کرمانشاهی "میرجلال الدین کزازی" در کرمانشاه برگزار می شود.

پیمان جسری در گفتگو با خبرنگار کردپرس، با اشاره به مقام شامخ ادبی، علمی و فرهنگی استاد میرجلال الدین کزازی از برگزاری مراسم بزرگداشت این شاهنامه پژوه برجسته کرمانشاهی خبرداد.
وی ادامه داد: مراسم بزرگداشت استاد میرجلال الدین کزازی به پاس یک عمر فعالیت های ادبی ایشان پنج شنبه 16 دی ماه در تالار انتظار کرمانشاه برگزار خواهد شد.
 سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تاکید کرد: از کتاب "فرزانه فرزند فردوسی" نگاشته ناصر گلستان فر در 900 صفحه که شامل مجموعه مقالات و نوشته های بزرگان ادب در خصوص استاد کزازی است در این مراسم رونمایی می شود.
گفتنی است؛ میرجلال الدین کزازی استاد برجسته و مطرح کرمانشاهی در سال 1327 در این شهر بدنیا آمد و پس از طی دوران تحصیل مدرسه به دانشگاه تهران رفت و در سال 1370 موفق به اخذ درجه دکترا در رشته زبان و ادب فارسی گردید. عمده پژوهش این استاد ادب فارسی در خصوص شاهنامه فردوسی بوده و کتب بسیاری را در این زمینه نگاشته است. علاقه استاد کزازی به زبان پارسی سبب شده تا وی در لسان خود از "پارسی سره" استفاده کند.

کد مطلب: 120955  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۶ : ۴۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۳۵ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها