freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کسب مقام نخست مسابقات بین المللی کارایی بتن امریکا توسط دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام
سرویس ایلام- دانشجویان عضو انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه آزاد واحد ایلام توانستند مقام نخست مسابقات بین المللی کارایی ملات (Mortar Workability) را در نوزدهمین کنفرانس ملی موسسه بین المللی آمریکا (ACI ) شاخه ایران به دست آوردند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد ایلام تیم کارایی ملات واحد ایلام متشکل از سه تن از دانشجویان واحد ایلام به نام های رامین فتح الهی، محمدحسین بابایی و معین دل¬پیشه با راهنمایی دکتر علی شهری عضو هیات علمی این دانشگاه است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با بیان اینکه بستر لازم برای به فعلیت رساندن پتانسیل دانشجویان در زمینه های علمی، پژوهشی ، فرهنگی و... فراهم شده است گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برای شکوفایی استعدادهای دانشجویان در اختیار آنان قرار دارد و امروز واحد ایلام از لحاظ کیفت آزمایشگاه و کارگاه یکی از پیشرفته ترین دانشگاه های استان ایلام است.
شهریار عباسی بیان کرد: شکوفایی استعداد های دانشجویان یکی از مهمترین برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی است و این واحد دانشگاهی آمادگی لازم برای تجاری سازی دستاودرهای علمی اساتید و دانشجویان دارد.
وی همچنین گفت: افتخار کسب شده توسط دانشجویان واحد ایلام در مسابقات بین المللی کارایی ملات افتخار بزرگی برای جامعه دانشگاهی استان ایلام است.
مسابقات بین المللی کارایی بتن امریکا شاخه ایران پنجم و ششم دیماه در فرهنگسرای اندیشه تهران به همت مرکز تحقیقات بتن با همکاری موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا و انجمن علمی مهندسی بتن و سازه های بتنی ایران در دیماه 95 برگزار شد.
موسسه بتن امریکا یکی از معتبرترین مؤسسات علمی در جهان است که در سال 1904 در آمریکا تاسیس گردید. این مؤسسه غیر انتفاعی که بیش از یکصد سال از عمر خود را سپری کرده است با هدف آموزش حرفه ای و مهندسی، تحقیقات علمی، پژوهش و توسعه استانداردهای طراحی و اجرای سازه های بتنی و مواد و مصالح مربوطه در سطح جهان فعالیت می کند.
 

کد مطلب: 120966  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۶ : ۳۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۴۷ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها