freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383931/4  زمان: 16:41  1395/10/11  بازدید: 5,776

لیست جدید تیم ملی در حالی دقایقی پیش اعلام شد که نکات جالب توجهی در آن به چشم می خورد.

به گزارش "ورزش سه"، لیست 19 نفره تیم ملی از سوی کارلوس کی روش در حالی اعلام شد که نام چهره های جدیدی در آن دیده می شود.


بر این اساس سوشا مکانی در آخرین دیدار تیم ملی وظیفه حراست از دروازه را برعهده داشت در این لیست قرار نگرفته است. این در حالی است که با پایان لیگ نروژ این بازیکن مشکلی برای حضور در اردوی تیم ملی نداشت.


* حسین ماهینی از جمع پرسپولیس در اردوی جدید حضور ندارد تا سهمیه این تیم کاهش یابد و اکنون 7 بازیکن در تیم ملی داشته باشد.


* ساسان انصاری با توجه به درخشش در دیدارهای اخیر فولاد مجوز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرده و کارلوس کی روش آقای گلی این بازیکن در پایان نیم فصل را با حضور در تیم ملی مورد توجه قرار داده است.


* علیرضا بیرانوند بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در تیم ملی حضور یافته است تا شانس دریافت پیراهن شماره یک را دریافت کند.


* امید ابراهیمی تنها استقلالی حاضر در این لیست است و این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه زنی زیادی در خصوص احتمال ملی پوش شدن دیگر بازیکنان این تیم نیز به گوش می رسید.


* آندرانیک تیموریان در اردوی جدید تیم ملی نیز غایب است و این در حالی است که کی روش بعد از خط زدن نام کاپیتان تیم ملی که اکنون روزهای خوبی در ماشین سازی سپری نمی کند، اعلام کرده بود به دلیل شرایط جوی مالزی از نام او عبور کرده بود.


* روزهای خوب ذوب آهن باعث شده تا این تیم نیز در کنار پرسپولیس بیشترین سهمیه را در تیم ملی به خود اختصاص دهد. در لیست جدید تیم ملی رشید مظاهری، احسان پهلوان، وحید محمدزاده و مرتضی تبریزی نفرات ذوبی لیست جدید تیم ملی هستند.


* از تراکتورسازی محمدرضا اخباری، سروش رفیعی در رده بعدی بیشترین سهمیه در لیست تیم ملی قرار دارد.


* استقلال خوزستان با یک نماینده ( عزت پورقاز) و گسترش فولاد نیز با یک نماینده (داریوش شجاعیان) سهمیه های بعدی تیم ملی را به خود اختصاص داده اند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴:۳۹ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها