freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مصرف روزانه 13 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در کرمانشاه
سرویس کرمانشاه- مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر روزانه 13 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان به مصرف می رسد که از این میزان بیش از 70 درصد مربوط به مصارف بخش خانگی و تجاری و مابقی در بخش صنعتی به مصرف می رسد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، امیر مرادی با بیان این مطلب اظهار کرد: با تلاشها و اقداماتی که همکاران ما در شرکت گاز استان کرمانشاه داشته اند و نیز با همراهی خوب مردم استان تاکنون هیچ مشکلی در تامین گاز مشترکین در هیچ نقطه ای از استان نداشته ایم و جریان پایدار گازرسانی در گستره استان به صورت مطلوب برقرار بوده است.
وی ضمن تاکید بر اهمیت مدیریت مصرف گاز طبیعی توسط مشترکین، مصرف بهینه گاز را از دو جهت حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: از یک طرف باید به این نکته واقف باشیم که ذخائر ارزشمند گاز طبیعی سرمایه های بین نسلی هستند که باید با مصرف بهینه سهم نسل های آینده را محفوظ نگه داریم.
مرادی افزود: علاوه بر این با توجه به محاسبه گازبهاء بصورت پلکانی مشترکین گاز طبیعی می توانند با مقداری صرفه جویی به میزان قابل توجهی هزینه گاز بهاء مصرفی را کاهش دهند. مدیرروابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه تصریح کرد: معمولا در مصارف بالا 10 درصد صرفه جویی در مصرف گاز به میزان 30 درصد مبلغ گاز بهاء را کاهش می دهد فلذا مدیریت مصرف گاز طبیعی از حیث اقتصادی هم می تواند کمک مؤثری به اقتصاد خانواده باشد.

کد مطلب: 120957  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۷ : ۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۳۱ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۳
  • تعداد حاضران : ۶۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها