freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ابراز تاسف رئیس تیم جراحی دانش آموزان شین آبادی از عدم اختصاص بودجه لازم برای ادامه جراحی این دانش آموزان
سرویس آذربایجان غربی_ رییس تیم جراحان دانش‌آموزان شین‌آبادی از عدم تزریق بودجه لازم برای جراحی این دانش‌آموزان ابراز تاسف کرد.
به گزارش خبرنگار کردپرس، دکتر محمد جواد فاطمی، رئیس تیم جراحان دانش آموزان مدرسه شین آباد پیرانشهر به خبرگزاری "ایلنا" گفت: بر اساس آخرین توافقات صورت گرفته با مسئولان وزارت بهداشت و درمان کشور قرار بر این بود تا تجهزات تخصصی و لازم جهت انجام عمل های جراحی در بیمارستان حضرت فاطمه تهران فراهم شود که متاسفانه علی رغم پیگیریهای لازم هنوز این امکانات فراهم نشده است.
وی با اشاره به آخرین پیگیرهای صورت گرفته در خصوص تهیه تجهیزات لازم در بیمارستان حضرت فاطمه، اظهار داشت؛ هر چند دختران دانش آموز شین آبادی بصورت برنامه ریزی شده توسط تیم پزشکی معاینه می شوند اما قرار بر این بود که اگر امکانات و تجهیزات لازم جهت انجام عمل جراحی بر روی آنان در حداقل زمان ممکن فراهم نشود مقدمات اعزام آنها به خارج از کشور در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
فاطمی در ادامه با ابراز تأسف از عدم تزریق بودجه کافی توسط وزارت بهداشت و درمان جهت انجام عمل های پیشرفته جراحی بر روی این دانش آموزان گفت: برای جراحی دانش‌آموزان حادثه‌دیده تجهزات پیشرفته ای لازم است تا آماده شود، ولی متاسفانه تاکنون خبری از بودجه‌ای که باید به این کار اختصاص می‌دادند و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای جراحی نیست.
رییس تیم جراحان دانش‌آموزان شین‌آبادی در پاسخ به این سوال که بهتر است این دانش‌آموزان در ایران جراحی یا به خارج از کشور اعزام شوند، گفت: اگر تجهیزات عمل جراحی در داخل کشور تهیه شود، این دانش‌آموزان را توسط تیم جراحی داخلی و در بهترین شرایط جراحی خواهیم کرد.
مهرماه سالجاری دکتر فاطمی در اظهار نظری عنوان کرده بود که به نظر من دانش علمی کشور خودمان برای درمان بچه‌های شین آباد کافی است، اما به شرطی که امکانات و تجهیزات هم برای درمان کافی باشد؛ بنابرین فعلا نمی‌توانم؛ اظهار نظری درباره اعزام شدن و یا نشدن بچه‌ها به خارج از کشور داشته باشم.
ساعت 8 صبح روز چهارشنبه، 15 آذر 1391، یک کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین آباد از توابع شهرستان مرزی پیرانشهر دچار آتش سوزی شد و از 37 نفر دانش آموزان آن 29 نفر دچار سوختگی شدند.

کد مطلب: 120919  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۷ : ۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۵۸ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها