freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش دی اسپورت ، مالک تیم والیبال هتل بختیاری ورامین در خصوص نحوه تأسیس این تیم گفت: در ابتدا تیم هتل و تشریفات بختیاری برای حضور در لیگ زیرگروه کشور تشکیل شد و هدف از آن معرفی بازیکنان و جوانان خوش استعداد ورامینی به والیبال کشور بود.

بختیاری ادامه داد: در فاصله یک هفته به آغاز مسابقات لیگ دسته یک کشور اعلام شد که یکی از تیم‌ها انصراف داده و این فرصت برای ما ایجاد شد تا با بازیکنان بومی در لیگ یک شرکت کنیم و ما نیز ریسک عدم نتیجه‌گیری را پذیرفته و در این مسابقات شرکت کردیم.

وی تصریح کرد: برند بختیاری ، برند شناخته‌شده‌ای است و نیاز به تبلیغ ندارد به همین جهت در فصل جاری به دنبال تبلیغات و نتیجه‌گیری نبوده و با بازیکنان بومی عازم رقابت‌های لیگ دسته یک شدیم.

مالک باشگاه هتل و تشریفات بختیاری خاطرنشان کرد: اکثر بازیکنان ما جوان و کم‌تجربه بوده و با تیمداری بختیاری در این فصل فرصتی ایجاد شد تا این جوانان حضور در مسابقات سطح یک کشوری را نیز تجربه کنند.

وی افزود: امیدوارم با بازیکنانی در نیم‌فصل به ما اضافه شدند بتوانیم عملکرد بهتری در ادامه مسابقات داشته باشیم گرچه نتیجه‌گیری برای ما چندان اهمیت ندارد.

ایشان بابیان این‌که این تیم به‌صورت صد در صد خصوصی اداره می‌شود، در خصوص چشم‌انداز و روند فعالیت‌های این تیم نیز گفت: هدف ما از تیمداری مقطعی نبوده و تیم بختیاری به دنبال کارهای آکادمیک و رشد و پرورش نوجوانان و جوانان ورامینی است و امیدواریم در این مسیر بازیکنانی پرورش دهیم که در سال‌های آینده بتوانند در تیم سوپر لیگی شهرستان ورامین به میدان بروند.

بختیاری در خصوص حضور سرزده در مسابقات دسته یک کشور گفت: چند روز مانده به مسابقات جایگزین یکی از تیم‌ها در دسته یک کشور شدیم و به دلیل ضیق وقت فرصت مشورت با بزرگان و پیشکسوتان این رشته را از دست دادیم که از همه این عزیزان عذرخواهی می‌کنم.

مالک باشگاه هتل و تشریفات بختیاری در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون والیبال و همچنین هیئت والیبال شهرستان ورامین بابت مساعدت در برگزاری مسابقات نهایت تشکر و قدردانی را داشته و امیدوارم بتوانیم در این مسیر خدمتی به والیبال شهرستان و کشور انجام دهیم. 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۱۱ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها