freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کنسرت یادواره استاد محمد ماملێ برای دومین بار در مهاباد لغو شد
سرویس آذربایجان غربی- کنسرت یادواره ی استاد محمد ماملێ که قرار بود در مهاباد برگزار شد برای دومین بار لغو شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس،‌ قرار بود کنسرت بزرگ  "عبدالله مامله" با همکاری گروه که ویار سنندج تحت عنوان "شەوی ماملێ"، دوم دیماه در تالار وحدت مهاباد برگزار شود،  اما این کنسرت به دلیل حادثه تصادف برای گروه هنری (که ویار) سنندج، درمسیر جاده سقز به بوکان برگزار نشد و اعلام شد که  برگزاری این کنسرت به روز پنج شنبه  9 دیماه در تالار وحدت  شهرداری مهاباد موکول شد اما برای دومین بار این کنسرت برگزار نشد.
 رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد در این خصوص به  خبرنگار کردپرس گفت: کنسرت یادواره ی استاد محمد ماملێ قرار بود 2 دی ماه برگزار شود اما به دلیل تصادف اعضای گروه، درخواست لغو کنسرت از سوی مدیر آن به ما اعلام شد.
قادر مرادی افزود: با درخواست مدیر هماهنگی کنسرت، به برگزاری کنسرت به صورت مقدماتی در روز 9 دی ماه موافقت شد اما این موافقت به صورت کتبی و نهایی اعلام نشده بود و در این مدت زمان کوتاه امکان طی کردن روال اداری و ارسال موافقت کتبی و تاییدیه فرمانداری ممکن نبوده است.
سامان صدیقی مدیر کنسرت یادواره ی استاد محمد ماملێ نیز در این خصوص به کردپرس گفت: مقدمات اجرای کنسرت در روز 2 دی ماه فراهم بود اما به دلیل سانحه ی تصادف در جاده ی دیواندره- زرینه یکی از اعضای گروه، مجبور شدیم تاریخ کنسرت را به زمانی دیگر و تا اخذ مجوز برای آن موکول کنیم.
 وی ادامه داد: در ابتدا به صورت شفاهی مجوز اجرای کنسرت در 9 دی ماه را اخذ کردیم و روزشنبه 4 دی ماه  هماهنگی های لازم انجام گرفت و به صورت کتبی مجوز اجرا در 9 دی ماه را از اداره ی ارشاد و فرهنگ اسلامی دریافت کردیم. 
صدیقی اظهار داشت: از روز شنبه دوباره تبلیغات و اطلاع رسانی برای 9 دی ماه را در سطح شهرستان آغاز و بلیت ها را تا این تاریخ معتبر اعلام کردیم.
وی افزود: گروه اجرایی از سنندج دوباره عازم مهاباد شدند و اقدامات لازم انجام گرفت که در نهایت یک روز قبل از کنسرت بنده را به فرمانداری خواندند و اعلام کردند که کنسرت باید لغو شود و در این تاریخ امکان اجرای کنسرت مقدور نیست.
صدیقی با اشاره به نامفهوم بودن علت لغو کنسرت در مهاباد گفت: فرمانداری مهاباد علیرغم درخواست ما، در این خصوص توضیحی ارائه ندادند.
مدیر کنسرت یادواره ی استاد محمد ماملێ تصریح کرد: علاوه بر ضرر مادی که با 15 روز تبلیغات و هزینه ی بالای آن متوجه بنده بود گروه نیز با توجه به رفت و برگشت در مسیر سنندج به مهاباد نیز متضرر شدند.
وی در رابطه با موعد دیگری جهت اجرای کنسرت گفت:  ذز جلسه ایی که با اعضای گروه برگزار خواهیم کرد   مشورت نماییم و بلیت ها نیز معتبر هستند و کسانی که مایل باشند می توانند با مراجعه به مراکز فروش پول خود را استرداد نمایند.
 

کد مطلب: 120976  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۷ : ۴۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷:۴۶ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها