freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383969/40  زمان: 18:08  1395/10/11  بازدید: 6,305

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید قطعا با کرار برخورد خواهد کرد و شاید عذر او را بخواهد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی با حضور در نشست خبری بعد از دیدار برابر ذوب آهن درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:


از اشتباه محمدی افسوس می خورم
 باید به فوتبال ایران تبریک بگویم. در این چند سال یک بار در بازی استقلال و پرسپولیس و یک بار هم در این بازی مردم از دیدن بازی فوتبال لذت بردند. افسوس می‌خورم که هادی محمدی اشتباه بچگانه‌ای کرد. از طرفی باید بگویم که با کرار جاسم برخورد خواهیم کرد و حتی ممکن است عذر او را بخواهیم. به مجتبی حسینی هم تبریک می‌گویم که با بازیکنان جوان خوب کار می‌کند.


بازگشت به بازی لطف خدا بود
واقعاً خدا کمک کرد که بازی را بردیم. جو استادیوم هم خوب بود. امیدوارم در فوتبال‌مان چنین فضایی تکرار شود. قشنگی فوتبال به این چیزهاست و از تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشکر می‌کنیم. بازیکنانم را ستایش می‌کنم، اما فکر کنم در این شرایط دریافت گل از روی نقطه پنالتی و بازگشت به بازی لطف خدا بود. از هادی محمدی گله‌مند هستم، چون در دو سالی که در تیم ذوب‌آهن بازی کرد، هیچ اشتباهی نکرد، اما در بازی امروز اشتباهات زیادی داشت. توپ از او گذشته بود و نیازی نبود چنین اشتباهی کند.


زرگر بازی را قشنگ کرد
داوری خوب بود، اما فکر کنم روی مهدی کیانی پنالتی شد. زرگر به قشنگی بازی اضافه کرد، اما روی کیانی مرتکب پنالتی شدند و او ندید. در مجموع به گروه داوری تبریک می‌گویم. داوران نمایش خوبی از خودشان نشان دادند.


وضعیت در شروع نیم فصل بهتر می شود
زیادی بین لیگ و فینال حذفی وجود دارد. ما دو روز به تیم استراحت می‌دهیم. خلاصه ما هم حق داریم از بردمان لذت ببریم، اما پس از آن باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم. خوشبختانه دو بازیکن به ما اضافه شده‌اند و با وضعیت بهتری نیم‌فصل را آغاز می‌کنیم. می‌خواهیم با توجه به اینکه 10 ، 12 روز تا بازی بعدی ما در لیگ باقی مانده است، اردویی برگزار کنیم تا هماهنگی‌مان بیشتر شود.


با کرار برخورد می کنیم
کرار در این بازی خوب بود، اما ممکن است مشکلات درونی داشته باشد. حتماً با او برخورد خواهیم کرد.


رفتن سروش دست خودش است
دست خود سروش است که بماند یا برود. اگر خواست برود، با هزینه خودم برای او میهمانی خداحافظی می‌گیرم. امیدوارم سروش هر جا که خواست برود، موفق باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴:۲۸ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها