freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سربازان در عرصه علم و پژوهش نقش مهمی را ایفا می‌کنند و 40 تا 50 هزار نفر در این زمینه نقش آفرینی دارند.

سربازان در عرصه علم و پژوهش نقش مهمی را ایفا می‌کنندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان سردار سرتیپ محمد جواد زاده‌کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در هجدهمین مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح با بیان اینکه اگر فرماندهان عالی رتبه از فرماندهان زیر مجموعه خود موضوع پیشگیری از وقوع جرم را مطالبه کنند ساز وکار این موضوع تحقق می‌یابد عنوان کرد: ما نباید به سادگی از کنار جرایم بگذریم. 

وی افزود: واقعا برای پیشگیری از  وقوع جرم تلاشهای زیادی شده است و امروز گزینش‌ها نسبت به این زمینه ( پیشگیری از وقوع جرم) صورت گیرد پیشرفتهای خوبی حاصل می‌شود. 

زاده کمند با اشاره به ساز و کار خدمت سربازی و روشی که در آن سربازان با دو سال خدمت سربازی بهترین روش کار را می‌آموزند تصریح کرد: امروز بیش از 50 درصد نیروهای مسلح را سربازان تشکیل می‌دهند. 

وی گفت: سربازان در زمینه علم و پژوهش نقش مهمی را ایفا کردند و 40 تا 50 هزار نفر در این زمینه نقش آفرینی می‌کنند. 

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاظر نشان کرد: 100 هزار سرباز در عرصه امنیت و انضباط اجتماعی ایفای نقش می‌کنند. 

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵:۳۹ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها