freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


روزانه 500 تن زباله در شهر ارومیه دفن و ساماندهی می شود
سرویس آذربایجان غربی -مدیر عامل سازمان خمات موتوری شهرداری ارومیه اعلام کرد: روزانه 500 تن زباله در شهر ارومیه جمع آوری، انتقال ، دفن و ساماندهی می شود.

به گزارش کردپرس، عربعلی بهمن خواه،در جمع خبرنگاران با اشاره به ماشین آلات فعال در خصوص ساماندهی زباله های شهری ارومیه، بیان کرد:  46 دستگاه خودرو مکانیزه حمل زباله ، 7 کانتینر مخصوص حمل زباله و دستگاههای بیل مکانیکی ، لودر ،بلدوزر و چند دستگاه کامیون ده تن جهت دفن و ساماندهی زباله های شهری با هماهنگی سازمان مدیریت پسماند در محل دفن زباله سایت نازلو فعالیت فعال دارند.
 وی با اشاره به معضلات شهری و یخبندان در اثر بارشهای اخیر،  گفت: کلیه پرسنل و ماشین آلات سازمان اعم از ستادی ،اجرائی ، تعمیرگاهی در آماده باش کامل است و فعالیت فعال در خصوص پشتیبانی ماشین آلات و رفع یخبندان و برف روبی معابر با کلیه دستگاههای موجود با تمام توان  در حا انجام است.
 وی خاطر نشان کرد: سازمان خدمات موتوری یکی از سازمان های خدمات رسان شهرداری ارومیه  است که علاوه بر فعالیت های تعمیرگاهی و عمرانی  فعالیتهای ارزنده ای نیز در خصوص ارائه خدمات شهری دارد و تنظیف و رفت و روب معابر شهر همچنین ساماندهی زباله های شهری از شاخص ترین این فعالیت هاست.
 

کد مطلب: 120978  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۱۸ : ۴۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶:۵۷ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها