freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون عمرانی فرماندار بوکان:
انتظار برای سوختگیری در جایگاه های CNG بوکان، 30دقیقه است
سرویس آذربایجان غربی- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان گفت: هر ماشین در جایگاه های CNG بوکان باید حدوداً 30 دقیقه جهت سوخت گیری در صف انتظار باشد.

به گزارش کردپرس، ‌"لقمان خسروپور"در نشست با متقاضیان احداث جایگاه CNG در شهرستان بوکان که روز شنبه (11 دیماه ) در محل سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به افزایش جمعیت و کمبود جایگاههای CNG در این شهرستان، اظهار داشت: در شهرستان بوکان 4 جایگاه اصلی و 2 جایگاه چند منظوره وجود دارد که جوابگوی نیازهای مردم نمی باشند لذا  باید سرمایه گذاران با کمک مجموعه شهرستان در راستای رفع این مشکل در تلاش باشند.
خسروپور افزود: در استان میانگین هر نازل در شبانه روز 1600 متر مکعب بوده اما در شهرستان بوکان میانگین هر نازل در شبانه روز 2500 متر مکعب می باشد .
 وی گفت: میانگین شهرستان بوکان 900 متر مکعب از میانگین استانی بیشتر بوده که هر ماشین باید حدوداً 30 دقیقه جهت سوخت گیری در صف انتظار باشد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان با بیان اینکه مهاجرت مردم از شهرهای اطراف به این شهرستان بر میزان این مشکلات افزوده ، تصریح کرد: طبق برآوردهای صورت گرفته برای رفع این مشکلات حداقل به چند جایگاه دیگر نیاز است.
 خسروپور افزود: با تأکید و دستور فرماندار شهرستان بوکان بر احداث جایگاههای CNG و رفع مشکلات مردم در این حوزه ، امروز حضور سرمایه گذاران در این نشست نوید بخش آینده ای روشن برای این شهرستان است.
وی گفت: سرمایه گذاران می خواهند در راستای توسعه شهر گام بردارند  ما هم بر خود لازم و ضروری می دانیم که در راستای رفع نیازهای سرمایه گذاران در تلاش باشیم./
 

کد مطلب: 120982  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱  |  ساعت: ۲۰ : ۱۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷:۳۰ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۴۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها