freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نخست وزیر عراق روز شنبه گفت که عملیات «نینوا ما می آییم» (آزادسازی موصل) وارد مرحله سرنوشت سازی شده است و طبق برنامه از پیش تعیین شده پیش می رود.

دفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای افزود: العبادی در جریان بازدید از مقر فرماندهی عملیات مشترک و نشست با فرماندهان امنیتی و نظامی، در جریان عملیات آزادسازی موصل بعد از شروع مرحله دوم عملیات آزادسازی گرفت.

در این بیانیه آمده است، نخست وزیر همچنین در جریان تماس با فرماندهان میدانی در جریان گزارش های جزئی نبرد قرار گرفت و دستورهای لازم برای تحقق پیروزی نهایی و حفظ روحیه نیروها و شهروندان را صادر کرد.

بیانیه مذکور افزود: العبادی در جریان دیدار با فرماندهان گفته است که عملیات آزادسازی موصل وارد مرحله سرنوشت سازی شده است و طبق برنامه پیش می رود و نیروهای عراقی در داخل شهر موصل با روحیه بالا مشغول نبرد با تروریست ها هستند.

عملیات آزاد سازی شهر موصل از اشغال تروریست های داعش که مدتی پیش توسط نیروهای عراقی و با پشتیبانی جنگنده های ارتش عراق و نیروهای ائتلاف بین المللی آغاز شده، همچنان ادامه دارد.

حیدر العبادی به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در تاریخ 17 اکتبر 2016 (26مهر) فرمان آزاد سازی استان نینوا را صادر کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲:۱۶ دیده شده : ۲۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها