freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس جمهو عراق عراق ابراز امیدواری کرد سال 2017 سال پیروزی نهایی بر تروریسم و تحقق ثبات و تحول اقتصادی و بازگشت تمام آوارگان باشد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از سومریه نیوز، فؤاد معصوم در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن سال جدید میلادی گفت: ملت ما در سال 2016 با مشکلات و بحران های بسیاری مواجه شد؛ اما با مقاومت و فداکاری خود توانست با آنها مقابله کند. امیدواریم که سال جدید سال پیروزی قاطع و نهایی بر تروریسم و تحقق ثبات و تحول اقتصادی و بازگشت تمام آوارگان و تامین خدمات لازم برای شهروندان باشد.

رئیس جمهور عراق با تحسین روحیه قهرمانی ملت و نیروهای مسلح عراق در سال جاری که به آزادسازی اغلب مناطق از اشغال گروه های تروریستی انجامید، شجاعت مبارزان و بویژه شهدایی که جان خود را برای آزادی کشور و ملت و انسانیت از آفت تروریسم فدا کردند، تحسین کرد.

فؤاد معصوم همچنین خانواده های شهدا را به سبب نقش آنها در حماسه آفرینی ملت علیه تروریسم و زنده کردن امید در دل جهانیان مبنی بر امکان شکست تروریسم، تحسین و تمجید کرد.

رئیس جمهور عراق خاطرنشان کرد تغییرات فراروی جهان، در سال 2017 بر منطقه سایه خواهد افکند به گونه ای که فرصت های همکاری و تفاهم و پیروزی علیه تروریسم را تقویت خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۵:۲۹ دیده شده : ۱۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها