freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384019/40  زمان: 20:09  1395/10/11  بازدید: 14,052

خرمگاه در بازگشت به تمرین آبی ها روز پرحاشیه ای را پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، محمد خرمگاه دستیار اول منصوریان بعد از یک روز غیبت در محل تمرین استقلال حاضر شد. مربی استقلال که این روزها به دلیل اختلاف با رحمتی در راس حاشیه های این تیم قرار دارد، پیش از شروع تمرین به سمت بازیکنان رفت تا عکس دست دادن او با مهدی رحمتی تبدیل به سوژه اصلی تمرین استقلال شود.


خرمگاه و رحمتی در این جلسه تمرینی هر چند برخورد گرمی مانند گذشته نداشتند اما با این رفتار باعث شدند تا حاشیه ها برای مدتی از استقلال دور باشد.

 

دستیار اول منصوریان در این جلسه تمرینی نیز مانند گذشته بی توجه به همه اتفاقات در کنار منصوریان در راس تمرین آبی ها قرار داشت و در برنامه ریزی و انجام مراحل تمرینی، درکنار منصوریان حضور پر رنگی داشت. خرمگاه در ابتدای تمرین دقایقی با دکتر نوروزی درباره آخرین شرایط محسن کریمی و روزبه چشمی نیز صحبت کرد تا برنامه های تمرینی این دو بازیکن بر اساس آخرین شرایط جسمانی آنها برنامه ریزی شود.

 

حل شدن اختلاف میان خرمگاه و رحمتی اتفاقی است که آبی ها در این روزها امید زیادی به آن دارند تا استقلال در آغاز نیم فصل دوم با آرامش کامل تمرینات خود را سپری کنند. استقلال برای حضور موفق در نیم فصل دوم بیش از هر چیزی نیاز به آرامش دارد و تا زمانی که اختلافات درون رختکن این تیم حل نشود، آبی ها نمی توانند به درخشش در لیگ خوشبین باشند.

 

 

 

 


عکس: رضا سعیدی پور


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۹:۳۳ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها