freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حمله مسلحانه به یک کلوپ شبانه در استانبول دستم کم 35 کشته و 40 زخمی برجای گذاشت
سرویس ترکیه- فردمسلحی بامداد امروز با حمله به یک کلوب شبانه در استانبول حاضران در این کلوب را به رگبار بست که در این حادثه 35 نفر کشته و 40 تن نیز زخمی شدند.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دوغان، ،ردی مهاجم با ورود به یک کلوب شبانه در منطقه اوتا کوی استانبول در ساعت 01:15 نیمه شب به وقت محلی ترکیه بر روی افرادی که شب کریسمس را جشن گرفته بودند آتش گشوده است که در اثر این تیراندازی ها دستکم 35 نفر کشته و بیش از 40 تن دیگر زخمی شده اند.
بر اساس اطلاعات به دست آمده، فرد مهاجم ابتدا با سلاح جنگی در بیرون کلوب، به یک پلیس و یک محافظ که مقابل این کلوب بوده اند شلیک کرده و سپس وارد کلوب شده و با تیراندازی های پیاپی این حمله تروریستی را ترتیب می دهد.
وصیب شاهین، فرماندار استانبول در گفتگو با خبرنگاران در محل حادثه با تایید کشته شدن 35 نفر عنوان کرده است: 40 شهروند هم زخمی شده اند و اکنون در بیمارستان هستند.
لازم به ذکر است، تا این لحظه از هویت عامل یا عاملان این حمله تروریستی اطلاعی به دست نیامده است. برخی رسانه ها از وجود دو مهاجم خبر می دهند اما فرماندار استانبول اعلام کرده که صرفا یک مهاجم این عملیات را ترتیب داده است.

کد مطلب: 120995  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲  |  ساعت: ۸ : ۱۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۸:۴۶:۲۰ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۴۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها