freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا حمله به یک باشگاه شبانه در شهر استانبول ترکیه را محکوم کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه العالم، آمریکا حمله به یک باشگاه شبانه در شهر استانبول ترکیه را که به کشته شدن دست‌کم 39 نفر منجر شد، به‌ شدت محکوم کرد. 

در بیانیه «ند پرایس»، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا، در این خصوص آمده است: «آمریکا حمله وحشتناک تروریستی به یک باشگاه شبانه در استانبول ترکیه را که به کشته شدن ده‌ها نفر و زخمی شدن تعداد بیشتری منجر شد، قویاً محکوم می‌کند. اینکه چنین قساوتی برای افراد بیگناهی که در حال جشن گرفتن ساعات پیش از فرا رسیدن سال نو بودند رخ می‌دهد، بر توحش حمله‌کنندگان صحه می‌گذارد.... ما مجدداً بر حمایت آمریکا از ترکیه، متحدمان در ناتو، در اراده مشترکمان برای مبارزه با تروریسم و شکست دادن تمامی اشکال آن، تأکید می‌کنیم.» 

 «مارک تونر»، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، نیز اظهار داشت آمریکا با مقامات ترکیه در تماس خواهد بود. وی افزود: «متأسفانه این حمله شنیع، تنها آخرین تلاش برای کشتن و آسیب رساندن به شهروندان بیگناه است.» 

به گزارش شبکه «ان‌تی‌وی»، بسیاری از حاضران در این باشگاه شبانه از بیم جانشان، خود را پس از آغاز تیراندازی به تنگه بسفر انداختند و تلاش‌ها برای گرفتن آن‌ها از آب ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۲:۵۳ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها