freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384067/35  زمان: 09:06  1395/10/12  بازدید: 2,288

با قطعی شدن رویارویی ایران و مراکش در اردوی آماده سازی امارات رسانه های قطری از این بازی به عنوان فرصتی مناسب برای کادر فنی عنابی برای آنالیز رقیب آینده نام بردند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که بعد از حرف و حدیث های فراوان در خصوص لغو اردوی تیم ملی در امارات مشخص شد دو تیم ایران و مراکش در روز هفدهم دی ماه در شهر العین امارات به مصاف هم خواهند رفت رسانه های قطری گزارش های مفصلی پیرامون این بازی منتشر کرده و از آن به عنوان بهترین فرصت برای آنالیز حریف بعدی تیم ملی قطر برای خورخه فوساتی و دستیارانش نام بردند.

 


روزنامه استاد الدوحه با تایید برگزاری این بازی در روز 5 ژانویه 2017 در امارات نوشت:« ایران و مراکش در اولین روزهای سال نو میلادی دیداری دوستانه و تدارکاتی با هم خواهند داشت تا خود را برای بازی های جام ملت های آفریقا و همچنین مقدماتی جام جهانی آماده کنند که این بازی فرصت خوبی برای شناخت از حریف آینده تیم ملی قطر خواهد بود».


قطر و ایران روز سوم فروردین ماه 96 در اولین بازی دور برگشت مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه حمد بن جاسم دوحه مقابل هم صف آرایی می کنند که این دیدار برای عنابی ها حکم مرگ و زندگی را دارد به همین خاطر قطری ها دوست ندارند بار دیگر به ایران ببازند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۰:۱۳ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها