freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":شایعه قهرکاوه رضایی از استقلال از وقتی قوت گرفته که این بازیکن به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش در تمرین حاضر نشد.

 شایعه قهرکاوه رضایی از استقلال از وقتی قوت گرفته که این بازیکن به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش در تمرین حاضر نشد. حتی مسوولان باشگاه استقلال سعی کردند دلیل غیبت‌ها را مصدومیت‌هایی بدانند که گریبان این بازیکن را گرفته است اما کاوه رضایی مصدوم نیست و طی روزهای اخیر در کلینیک دکتر نوروزی دیده نشده است. علت اصلی غیبت‌های این بازیکن منتفی شدن شروطی است که پیش از حضور رسمی در تمرین‌های پیش فصل استقلال در قرارداد خود قرار داده بود. شروطی که حالا با بی‌توجهی افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال روبه‌رو است و آقای مدیر زیر تمام توافق‌هایی زده که آقای «ت» یا همان پندار توفیقی با این مهاجم منعقد کرده است...

از روزی که افتخاری زمام امور را در باشگاه استقلال در دست گرفته بنای کار خود را به پاکسازی قرارداد برخی بازیکنان گذاشته است.

 او حتی مدتی به دنبال کاستن از رقم قرارداد‌ها بود و بارها در مصاحبه‌هایش اعلام می‌کرد که در پی کاهش قراردادهای بازیکنان هستیم اما این کار در عمل غیرقابل انجام بود و باشگاه استقلال به دلیل ثبت قرارداد بازیکنان در هیات فوتبال نمی‌توانست به مبلغ‌هایی که با بازیکنان توافق کرده دست بزند.

درباره بندهای قرارداد یا به اصطلاح آپشن‌ها اما داستان کمی متفاوت است و به نظر می‌رسد که آقای مدیر می‌تواند در این باره اعمال نفوذ کرده و بخشی از توافق‌های فی‌مابین با بازیکنان را منتفی کند. احتمالا این بند‌ها به صورت زبانی و نه ثبتی به بازیکنان وعده داده شده است و حالا به راحتی می‌شود زیر وعده‌هایی زد که از سوی مسوولان نقل و انتقالاتی به بازیکنان داده شده است.

در همین راستا مدیرعامل باشگاه استقلال اقدام‌هایی انجام داده که ناراحتی کاوه رضایی را در پی داشته است. بازیکنی که پیش از شروع فصل پای میز مذاکره با پندار توفیقی یکی از مسوولان نقل و انتقالاتی باشگاه نشست و از او بابت دریافت مطالبات بیشتر قول‌هایی گرفت که بعد‌ها وقتی افتخاری وارد باشگاه شد و چنین قراردادهایی را مشاهده کرد بلافاصله به گوش همه رساند که هرگز توافق‌هایی که توفیقی با بازیکنان انجام داده را قبول ندارد.

کاوه رضایی که با کلی سر و صدا به استقلال آمده بود و آن روزها مسوولان باشگاه استقلال تصور می‌کردند درحال شکار شاه‌ماهی هستند، هرچه شرط پیش پای آبی‌ها گذاشت بدون هیچ مقاومتی پذیرفتند.

البته پندار توفیقی در عقد اینگونه قرارداد‌ها استاد است و بدون در نظر گرفتن بودجه باشگاه قول‌هایی به بازیکنان می‌دهد که هرگز عملی نیست.

در واقع این شخص فقط برای این منظور در باشگاه استقلال استخدام شده که قول‌های بی‌اساس به بازیکنان بزرگ بدهد و به نوعی آنها را برای حضور در استقلال و کسب دستمزدهای آنچنانی وسوسه کند.

در ماجرای جذب کاوه رضایی هم پندار توفیقی نقش اصلی را ایفا کرد و در مذاکراتی که با این بازیکن داشت شروطی را در قراردادش منعقد کرد که بسیار قابل توجه بود. برای مثال در قرارداد کاوه رضایی ذکر شده بود که اگر 25 بازی پشت سر هم در ترکیب بازی کند 250 میلیون تومان اضافه بر دستمزدی که در قراردادش ثبت شده دریافت خواهد کرد.

یا مبلغ 100 میلیون تومان جایزه دعوت شدن به تیم ملی در قراردادش نوشته شده بود. همچنین کاوه رضایی از باشگاه استقلال قول گرفته بود که اگر تعداد گل‌هایش از عدد 15 تجاوز کند، 150 میلیون تومان دیگر از باشگاه تشویقی دریافت کند.

مجموع این مبالغ به 500 میلیون تومان می‌رسد که به علاوه دستمزد یک میلیارد و دویست میلیونی که سازمان لیگ اعلام کرد در قرارداد ثبتی او نوشته شده مجموعا یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان می‌شود.

 پندار توفیقی آن روز که می‌خواست به هر شکلی کاوه رضایی را به خدمت استقلال درآورد تمام شروط این بازیکن را پذیرفت اما مشخص بود که این شخص در حال انجام کاری است که نه هیات مدیره با آن موافق است و نه مدیرعامل  و نه باشگاه توان مالی اش را دارد اما به هر شکل توفیقی طی سال‌های اخیر نقش‌آفرین اصلی عقد قراردادهای استقلال بوده که به واسطه آن ضررهای بسیاری را هم به پیکره این باشگاه وارد کرده و اگر شخصی با درایت‌تر در این حوزه قرار می‌گرفت

هیچ گاه در قراردادهای فی‌مابین باشگاه با بازیکنان شروط عجیب و غریب دیده نمی‌شد اما توفیقی برای اینکه در ظاهر اعلام کند باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات بسیار موفق بوده به هر کاری دست زد تا بازیکنانی همچون کاوه رضایی با باشگاه استقلال قرارداد امضا کنند.

قراردادی که دوباره به دردسر باشگاه استقلال تبدیل شده و ماجرای قرارداد تیموریان و باشگاه استقلال را در ذهن متبادر می‌کند.

به هر حال این رویه دوباره برای استقلال حاشیه‌ساز شده و اگر آن روز توفیقی در صحبت‌های خود با کاوه رضایی از خود حسن‌نیت نشان می‌داد و به این بازیکن وعده‌های توخالی نمی‌داد اکنون کاوه رضایی آهنگ جدایی کوک نمی‌کرد و پیشنهاد چینی‌اش را به رخ مسوولان باشگاه استقلال نمی‌کشید و در تمرین‌ها حضور داشت.

 بی‌شک اگر کاوه رضایی در این شرایط که استقلال به تقویت بیشتر نیاز دارد این باشگاه را ترک کند و به چین برود استقلال و منصوریان لطمه‌های فنی بسیار خواهند دید و برای پر کردن جای خالی این بازیکن مشکلات بسیاری به وجود خواهد آمد.

در حال حاضر بازیکنی در حد همین کاوه رضایی که عملکرد نسبتا خوبی در استقلال داشته هم در لیگ وجود ندارد که استقلالی‌ها دلخوش باشند به پر کردن جای خالی این بازیکن. داستان بازگرداندن سجاد شهباززاده را هم باید به طور کلی منتفی بدانیم.

 این بازیکن نه دلش می‌آید لیگ ترکیه را ترک کند و نه باشگاهش آلانیا اجازه بازگشتش را می‌دهد. به این ترتیب رفتن کاوه رضایی منجر به حذف یک مهره ایده‌آل خواهد شد.

منبع:ایران ورزشی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶:۵۰ دیده شده : ۱۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها