freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384089/34  زمان: 10:30  1395/10/12  بازدید: 3,766

امیر حسین پیروانی – سرمربی تیم ملی جوانان در مصاحبه دیروز خود از برخی باشگاه ها که مانع از حضور بازیکنانشان در اردوی تیم ملی جوانان شدند، گله کرد. 

به گزارش "ورزش سه"،  در اردوی اخیر تیم ملی جوانان بازیکنان چند باشگاه غایب بودند. از جمله بازیکنان ذوب آهن که البته بازیکنان این تیم به دلیل بازی با تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی طبیعی بود در اردوی تیم ملی حاضر نشوند. مثل رضا شکاری و نیما طاهری. عارف غلامی بازیکن سپاهان هم به همین بهانه در اردوی اخیر تیم ملی جوانان حاضر نشد و بازیکنان تیم سایپا هم به دلیل اینکه احتمال بازی آنها با ماشین سازی بود در روزهای ابتدایی اردو غایب بودند. 


به نظر می رسد تنها تیمی که بدون دلیل موجه مانع از حضور بازیکنش در اردوی تیم ملی جوانان شد فولاد خوزستان بود که اجازه نداد مجتبی نجاریان در اردوی حاضر شود. اردویی که از 6 تا 11 دی در کمپ تیم  های ملی برگزار شد و در این زمان فولاد بازی ای در لیگ برتر یا جام حذفی هم نداشت. 


تیم ملی جوانان باید اردیبهشت ماه سال آینده در بازی های جام جهانی زیر 20 سال حاضر شود و طبیعتا همکاری باشگاه ها با تیم  ملی می تواند تاثیر بسزایی در آماده سازی این تیم داشته باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲:۴۱ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۷۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها