freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مشاور استاندار کردستان
نبود زمین مناسب؛ یکی از معضلات در بحث سرمایه گذاری در کردستان
سرویس کردستان؛ مشاور استاندار کردستان و مسئول پنجره واحد سرمایه گذاری کردستان عنوان کرد: بیشترین موانع توسعه و سرمایه گذاری در استان را می توان به نبود زمین مناسب و کافی اراضی ملی جهت پیشنهاد به یکی از معضلات ما در بحث سرمایه گذاری است. گه بیشتر زمین ها دارای معارض حقیقی و حقوقی هستند.

 

«رامین اسدی» در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان اظهار کرد: اتاق بازرگانی سنندج این حس را در میان اعضای شورای گفت وگو ایجاد کرده است که همه دستگاههای دولتی در کنار همدیگر و با هماهنگی بیشتر برای رفع موانع توسعه در استان تلاش کنند.

این مسئول ادامه داد: نامگذاری سال 95به نام اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب, حجتی شده است تا کار بهتر موانعی را که سد راه فعالیت ما شده است را برداریم

وی در ادامه با اشاره به نقش و جایگاه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کردستان عنوان کرد: وظیفه شورا شناسایی مشکلات و موانع فعالیت این بخش در استان می باشد و باید برای رفع این موانع راهکارهایی ارائه شود

مشاور استاندار کردستان و مسئول پنجره واحد سرمایه گذاری کردستان تصریح کرد: جایگاه این اتاق فکر می تواند به رفع موانع توسعه و سرمایه گذاری در کردستان کمک کند و خوشبختانه در این اتاق فعالیت های بسیار خوبی انجام شده است که عملا در دستگاههای اجرایی دارای پروسه چند ماه بوده که خوشبختانه در این اتاق پروسه های زمانی کاهش پیدا کرده است.

اسدی اضافه کرد: قوانین و مقررارت گاها مانع اصلی در انجام برخی فعالیت هاست  و در این زمینه باید مدیران استانی نقش نیرو محرکه را برعهده داشته باشند و به دنبال راهکار برای رفع موانع باشند.

وی تصریح کرد: بیشترین موانع توسعه و سرمایه گذاری در استان را می توان به نبود زمین مناسب و کافی اراضی ملی جهت پیشنهاد به یکی از معضلات ما در بحث سرمایه گذاری است. گه بیشتر زمین ها دارای معارض حقیقی و حقوقی هستند.

مشاور استاندار کردستان و مسئول پنجره واحد سرمایه گذاری کردستان اضافه کرد: همچنین طولانی بودن تملک زمین و رفع معارضین حقیقی و حقوقی در استان کردستان وجود دارد و متاسفانه طولانی بودن تغییر کاربری در صورت تملک زمین یکی دیگر از مشکلات این بخش است.

«رامین اسدی» نحوه تامین آب مورد نیاز برای طرح های بزرگ صنعتی, عدم تفویض اختیار لازم و کافی به نمایندگان تام الاختیار مرکز خدمات, طولانی شدن روال صدور مجوزها به جهت پیش نیازها, عدم آگاهی و دانش لازم تعدادی از متقاضیان به قوانین و مقررات دستگاه های اجرایی, زمان بر بودن بررسی طرح های بزرگ در مرکز ( سازمان ملی زمین و مسکن، محیط زیست، سازمان امور اراضی کشور، امور آب) را از دیگر مشکلات و موانع در استان عنوان کرد.

کد مطلب: 121003  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲  |  ساعت: ۱۰ : ۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴:۱۷ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها