freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":دیروز و بعد از بن بست در راه جذب بازیکنان لیست اولیه برانکو گفته شد طاهری باز هم به باشگاه نرفت تا روند نقل و انتقالات همچنان کند و نگران کننده باشد.

دیروز و بعد از بن بست در راه جذب بازیکنان لیست اولیه برانکو گفته شد طاهری باز هم به باشگاه نرفت تا روند نقل و انتقالات همچنان کند و نگران کننده باشد. با این حال ساعاتی بعد طاهری در باشگاه حاضرشد تا کارش را ادامه دهد. البته گفته می‌شود سرپرست باشگاه منتظر این است که وزارت ورزش مجوز امضای فعالیتش را صادر کند چرا که بدون حق امضا نمی‌تواند کاری در نقل و انتقالات انجام دهد. جالب اینکه دیروز چند هوادار جلوی باشگاه حضور پیدا کردند تا آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس برای ورود به نقل و انتقالات را جویا شوند و درباره فصل نقل و انتقالات در حال صحبت با یکدیگر بودند. محمود خوردبین هم در باشگاه حاضر شد و جلسه‌ای با طاهری برگزار کرد.اما جلسه نهایی بین طاهری و برانکو برگزار شد تا درباره لیست ثانویه برانکو و نفرات درخواستی اش بحث شود.

نه شجاع، نه پراهیچ، نه منشا

بعد از تایید ویسی مبنی بر اینکه اجازه جدایی به خلیل زاده را نمی‌دهد طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان برای چندمین بار تاکید کرد مدافع میانی مد نظ برانکو را به پرسپولیس نمی‌دهند.از سوی دیگر علی دایی هم آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت و صراحتا اعلام کرد به ایگور پراهیچ هم اجازه جدایی نمی‌دهد تا احتمال جذب دو مدافع مد نظر برانکو به صفر برسد. همچنین جمعه شب شایعاتی در خصوص توافق با گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای پیکان شنیده شد و با دیدن هشتگ پرسپولیس در اینستاگرام او این شایعه قوت گرفت اما دیروز شیعی اعلام کرد مهاجم خارجی‌اش را به پرسپولیس نمی‌دهد و درصدد تمدید قرارداد اوست.

خرید مصلح قطعی شده

به نظر می‌رسد شایان مصلح را باید اولین خرید پرسپولیس در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر بدانیم.دفاع چپ خوش قد و قامتی که می‌تواند دغدغه پرسپولیسی‌ها را در این جناح به حداقل برساند. مصلح در سپیدرود رشت بازی می‌کرد و عملکرد او سبب شد تا برانکو به فکر جذبش بیفتد. مدافعی که رابطه خوبی با محمد انصاری هم دارد و می‌تواند یکی از پدیده‌های پرسپولیس در نیم فصل دوم باشد.

بازیکنی که طبع شاعرانه هم دارد و به همین موضوع معروف است. مصلح با توجه به کمک‌های ابتدای فصل هدایتی به این باشگاه، مشکلی برای پرسپولیسی شدن هم ندارد. از قرار معلوم هدایتی تقریبا ورود این بازیکن را به پرسپولیس تکمیل کرده تا کشف چند سال گذشته فرشاد پیوس پس از جلسه‌ای که چند هفته پیش با برانکو داشت را بتوان اولین خرید قطعی پرسپولیس در نیم فصل دانست.

شوک خبری در تبریز

قرار است امروز و یک روز بعد از بازی حذفی تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، باشگاه پرسپولیس مذاکره نهایی اش را با سروش رفیعی ملی پوش تراکتورسازی انجام دهد. البته این مذاکرات با اما و اگر تازه‌ای روبه‌رو شده است.گفته می‌شود این اتفاق درحالی خواهد افتاد که علی اکبر طاهری مجوز کتبی ادامه همکاری‌اش را از وزارت ورزش بگیرد و در محل باشگاه حضور پیدا کند و چنانچه این اتفاق نیفتد مذاکرات هم به تعویق خواهد افتاد.

داستان سروش اما وقتی گره می‌خورد که بدانیم تراکتوری‌ها دوست ندارند او را به پرسپولیس بدهند. مدیران تراکتورسازی مشکلی با ترانسفر این بازیکن ندارند اما حالا که پای پرسپولیس به میان آمده به سروش گفته‌اند 4 ماه اضافه خدمت دارد و کارت پایان خدمتش را نمی‌دهند.

نزدیکان تراکتورسازی معتقدند اگر قصد سروش ادامه بازی در خارج از کشور باشد این بحث خود به خود منتفی می‌شود اما در صورتی که این بازیکن بخواهد پیراهن پرسپولیس را بپوشد ماجرای اضافه خدمت به میان می‌آید تا رفیعی نتواند شاگرد برانکو شود.جالب اینکه تا دیروز صحبت این بود که از لیست اولیه مد نظر برانکو و نفرات سرشناس تنها جذب سروش رفیعی قطعی شده اما با این شایعه جذب او هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

منبع:ایران ورزشی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶:۴۱ دیده شده : ۱۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها