freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قرار است یک روز پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا، زنان در ۳۰ شهر جهان راهپیمایی برگزار کنند.

پس از برگزاری مراسم تحلیف ترامپ؛ ۳۰ شهر در جهان صحنه تظاهرات خواهند بودبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه گاردین نوشت: واشنگتن و لندن از جمله سی شهر سراسر دنیا هستند که قرار است یک روز پس از مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، در آن‌ها علیه سیاست ترس، راهپیمایی برگزار شود. 

روزنامه گاردین نوشت: واشنگتن و لندن از جمله سی شهر سراسر دنیا هستند که قرار است یک روز پس از مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، در آن‌ها علیه سیاست هراس، راهپیمایی برگزار شود. 

پایگاه اینترنتی این روزنامه در مقاله‌ای نوشت: فعالان حقوق بشر به عنوان نخستین اعتراض بزرگ سال، راه پیمایی زنان را در سی شهر سراسر دنیا در بیست و یکم ژانویه- یک روز پس از تحلیف دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا- برنامه‌ریزی کرده‌اند. 

مقامات ایالتی واشنگتن نیز مجوز راه پیمایی زنان را صادر کرده‌اند. ده‌ها هزار زن (و مرد که از پیوستن آن‌ها به این راه پیمایی استقبال می‌شود) وعده داده‌اند که در برنامه‌های گردهمایی در لندن شرکت می‌کنند و نویسندگان، موسیقی‌دانان و سیاستمداران نیز از این برنامه حمایت کرده‌اند. 

در انگلیس نیز حزب برابری زنان از این راه پیمایی حمایت کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۷:۲۴ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها