freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384115/34  زمان: 11:55  1395/10/12  بازدید: 1,404

باشگاه پانیونیوس با اشاره به عملکرد خوب مسعود شجاعی در نیم فصل نخست از تلاش های این باشگاه برای حفظ بازیکن ایرانی اش خبر داد. 

به گزارش "ورزش سه"، البته رسیدن به این موضوع خیلی سخت نیست چرا که باشگاه تا پایان فصل با این بازیکن ایرانی قرارداد دارد و می تواند در تعطیلات زمستانی این بازیکن را حفظ کند. 


پیش تر سایت های یونانی خبر داده بودند سرمربی سابق پانیونیوس که بانی حضور مسعود شجاعی در این تیم بوده و هم اکنون  هدایت تیم پاناتینایکوس را برعهده دارد جذب این بازیکن ایرانی را به سران باشگاه توصیه کرده است. این در حالی است که باشگاه پاناتینایکوس هنوز از بابت در اختیار گرفتن بومال، مهاجم کامرونی در دسامبر سال 2015 میلادی به باشگاه پانیونیوس بدهکار  هستند و طبیعتا اگر بخواهد مسعود را به خدمت بگیرد ابتدا باید بدهی گذشته خود را پرداخت کند. 


سایت باشگاه در ادامه آورده: از حضور مسعود شجاعی در تیم پانیونیوس زمان زیادی نمی گذرد و محتمل نیست باشگاه در این برهه از زمان تصمیم به فروش مسعود بگیرد. البته هنوز هیچ تماسی از سوی باشگاه پاناتینایکوس با باشگاه پانیونیوس برقرار نشده. طبیعی است مسعود به واسطه بازی های خوبی که انجام داده پیشنهاد داشته باشد اما اگر باشگاه تصمیم به فروش بگیرد با باشگاهی وارد مذاکره خواهد شد که توان پرداخت رضایتنامه را داشته باشد. 


سایت باشگاه پانیونیوس در پایان آورده که سیاست باشگاه در حال حاضر تنها فروش کریم انصاری فرد است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷:۲۹ دیده شده : ۱۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۲۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها