freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دبیر نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز گفت: موسیقی اثرگذارترین هنری است که به شکل غیرمستقیم می‌تواند دغدغه‌های محیط زیست کشور را به عموم مردم منتقل کند.

موسیقی سبز به کمک محیط زیست می آیدبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد هراتی دبیر نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز در نشست خبری تشریح فرآیند برگزاری نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز که امروز (یکشنبه) در سالن اجتماعات سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد اظهار داشت: موسیقی اثرگذارترین هنری است که به شکل غیرمستقیم می‌تواند دغدغه‌های محیط زیست کشور را به عموم مردم منتقل کند.

گفت: دوره اول جشنواره موسیقی سبز در سطح ملی برگزار شده و تصمیم داریم دومین دوره آن را در سطح بین‌المللی برگزار کنیم که این امر برای اولین بار در سطح دنیا اتفاق خواهد افتاد.

دبیر نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز با اشاره به این که دبیرخانه این جشنواره تا 15 بهمن آماده دریافت آثار هنرمندان است، گفت: تمام هنرمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

هراتی ادامه داد:‌ آثار ارسالی به جشنواره در هفته سوم و چهارم بهمن ماه با حضور هیئت داوران کارشناسی شده و گروه‌های برگزیده از 22 تا 27 فروردین در سه سالن معتبر کشور یعنی تالار وحدت، فرهنگسرای نیاوران و رودکی در مرحله نهایی به رقابت خواهند پرداخت.

هراتی افزود: مراسم اختتامیه این جشنواره، اول اردیبهشت سال 96 در اصفهان برگزار خواهد شد، مرکز سیتی سنتر اصفهان و شهرداری اصفهان در برگزاری اختتامیه با ما همکاری داشته و مراسم اختتامیه به بهانه بحران زاینده رود در اصفهان برگزار خواهد شد.

در حال تکمیل /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵:۱۵ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها