freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نماینده کرمانشاه در گفتگو با کردپرس؛
همه مسئولین برای رفع بیکاری در استان بسیج شوند
سرویس کرمانشاه- نماینده کرمانشاه عنوان کرد:بیکاری اصلی ترین معضل جوانان کشور و استان است و ریشه کن نمودن آن،نیازمند همت بلند همه مسئولین کشور است.
 صفری با اشاره به شدت بیکاری در استان کرمانشاه،طی مصاحبه با خبرنگار پارلمانی کردپرس گفت:متاسفانه استان کرمانشاه از لحاظ شاخص های توسعه جزء استان های نابرخوردار کشور است و همین نابرخورداری و عدم سرمایه گذاری برای مشاغل کاربر موجب افزایش رشد بیکاری و برهم خوردن تعادل بین عرضه و تقاضا بازار کار شده است.
وی ادامه داد:کارخانه های کوچک و کارگاه ها و مشاغل خانگی و همچنین پروژه های عظیم صنعتی و کشاورزی در کنار مشاغل خدماتی اگر به شیوه درست در همه مناطق کشور تعبیه شود،به نسبت آن بیکاری کاهش یافته و به تبع آن مهاجرت های درون سرزمینی و حاشیه نشینی در کلان شهرها را هم کم خواهد نمود.
نماینده کرمانشاه با اشاره به پتانسیل های استان در مبحث کلان توسعه گفت:استان کرمانشاه موقعیت ذاتی بسیار مناسبی از همه لحاظ در جهت توسعه یافتگی دارد.کرمانشاه با دارابودن خاک مناسب و دشت و جلگه های حاصلخیز از لحاط کشاورزی قادر است تا تبدیل به قطب کشاورزی کشور شود.همچنین وجود مرز مشترک با عراق و شاهراه ترانزیتی، این توانایی را به کرمانشاه می دهد که تبدیل به استانی صنعتی شود.
وی افزود:کرمانشاه با دارا بودن همه این شرایط اما متاسفانه عزمی که بتواند از این ویژگی ها در جهت  به توسعه رساندن استان تلاش کند،وجود ندارد.
 
 

کد مطلب: 121020  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲  |  ساعت: ۱۱ : ۳۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹:۵۳ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها