freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384137/39  زمان: 12:53  1395/10/12  بازدید: 502

گلی که محمد نوری در ثانیه های پایانی بازی با ذوب آهن به ثمر رساند، شادی عجیبی را به اردوی تراکتوری ها آورد.

به گزارش "ورزش‌سه"، هرچه از زمان بازی تراکتورسازی و ذوب آهن در نیمه نهایی حذفی می گذشت، بر جذابیت مسابقه افزوده می شد. کار به جایی رسید که 30 دقیقه وقت های اضافی این مسابقه به دقایقی پر استرس و تماشایی تبدیل شده بود.


وقتی در دقایق پایانی وقت اضافی دوم دروازه تراکتورسازی با ضربه پنالتی جری بنگستون باز شد، کمتر کسی تصور می کرد تراکتور بتواند قبل از ضربات پنالتی پیروز از زمین خارج شود اما در همان ثانیه های باقیمانده شاگردان امیر قلعه نویی به گل رسیدند و بازی با برتری 3 بر 2 آنها به اتمام رسید.


گل زیبای محمد نوری در واپسین ثانیه های بازی ذوب آهن و تراکتورسازی شادی را بار دیگر به اردوی سرخپوشان تبریزی آورد؛ نوری که با شوتی دیدنی دروازه مظاهری را باز کرد، بلافاصله در آغوش نیمکت نشینان تیمش قرار گرفت؛ در اطراف زمین هم سایر اعضای تیم در گروه های چند نفره به خوشحالی می پرداختند.


تدارکات تراکتور نوری را روی دوش گرفت، دروازه بان ها در گوشه ای از زمین همدیگر را در آغوش گرفتند، نیمکت نشینان از خوشحالی به اطراف می دویدند و امیر قلعه نویی نیز با خیالی آسوده آب می نوشید و لبخند می زد. دیروز دنیا به کام تراکتوری ها بود و حالا آنها با روحیه ای مضاعف نیم فصل دوم را آغاز می کنند.

 

 

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹:۰ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها