freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پایگاه خبری ژورنال ایرلند نوشت کشاوزران ایرلندی از دولت این کشور خواستند تا سفارت ایرلند را در ایران دوباره بازکنند. این سفارتخانه در سال 2011 بسته شد. پاتریک کنت، رئیس اتحادیه دامداران ایرلند گفت درصورتی‌که روابط سیاسی دو کشور به طور کامل از سرگرفته شود، «فرصت‌های عظیم صادرات گوشت گوسفند و گاو به ایران» وجود دارد.

رئیس اتحادیه دامداران ایرلند هفته گذشته با جواد کاچوئیان، سفیر ایران در ایرلند ملاقات کرد تا در مورد احتمال صادرات و تجارت احشام و گوشت دام به ایران بحث و گفتگو کند. کنت گفت: «من از دولت ایرلند درخواست خواهم کرد تا هیئت اعزامی دیپلماتیکی به ایران اعزام کند و همچنین از بخش بانکی نیز درخواست خواهم کرد تا تسهیلات لازم برای مبادلات مالی میان ایران و ایرلند را فراهم کند.» ایرلند، سفارت خود در تهران را در سال 2011 به منظور کاهش هزینه‌ها به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده در اثر بحران مالی بست. به دنبال این درخواست، وزارت خارجه و تجارت ایرلند اعلام کرد که برنامه فوری برای بازگشایی سفارت در ایران ندارد اما «بررسی‌های مداومی» در مورد سفارت‌ها و کنسولگری‌های ایرلند وجود دارد.

ادی پانچ، دبیرکل اتحادیه دامداران ایرلند گفت: «ایران از نظر گوشت قرمز با کمبود مواجه است. ایرانی‌ها سالانه یک میلیون تن گوشت قرمز مصرف می‌کنند. ما نمی‌توانیم به آنها گوشت نفروشیم.» همچنین وی لغو اخیر تحریم‌های ایران توسط آمریکا را دلیلی برای آغاز تجارت با ایران دانست. اتحادیه دامداران ایرلند اعلام کرد نبود روابط دیپلماتیک و نبود تسهیلات بانکی میان دو کشور، 2 مانع اصلی تجارت دام و گوشت با ایران است. پانچ گفت: «هیچ بانک ایرلندی مبادلات بانکی با ایران را تسهیل نمی کند.» که هر معامله‌ای میان دو کشور را اگر غیرممکن نسازد، بسیار دشوار می‌کند.
 

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸:۳۸ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها