freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384154/4  زمان: 15:44  1395/10/12  بازدید: 28,148

شاگردان برانکو موفق شدند در دیدارى تدارکاتى برابر پارس جنوبى و شاگردان مهدى تارتار به برترى دست یابند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در دور جدید تمرینات خود در نیم فصل دوم امروز به مصاف شاگردان مهدى تارتار در پارس جنوبى جم رفته است.


با حاشیه هاى این بازى از استادیوم شهید کاظمى، "ورزش سه" را همراهى کنید.


*  پرسپولیس از علیرضا بیرانوند، حسین ماهینى، سیدجلال حسینى، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیرى، مهدى طارمى، کمال کامیابى نیا، على علیپور و محمد انصارى در ترکیب اولیه خود سود برده است.

 

ترکیب پارس جنوبى جم: ناصر سالارى، میلاد باقرى، میثم تیمورى، کاظم حیات منش، سعید محمدى فر، مهدى حنفى، مهران قاسمى، على دشتى، امید سینگ، على عظیمى و رضا طاهرى.

 


* سرتن چوک پیش از شروع این بازى و در غیاب مارکو وظیفه گرم کردن بازیکنان را برعهده گرفت و برانکو نیز نظاره گر عملکرد شاگردانش بود.


* حدود ٣٠٠ هوادار در استادیوم شهید کاظمى حضور یافته و به تشویق بازیکنان این تیم مشغول هستند. کرى خوانى این هواداران با مهدى تارتار در خصوص دربى جنجالى که در آن تارتار با بازیکنان استقلال درگیر شد از نکات جالب بود.


* بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس در زمان گرم کردن روى نیمکت حاضر شد و با دیگر دروازه بانان تمرین نکرد.


* رامین رضاییان پیش از شروع بازى به سمت نیمکت پارس رفت و با تارتار به خوش و بش پرداخت.


* نفرات ذخیره پارس با دستور تارتار از همان ابتداى بازى به پشت دروازه رفتند و به گرم کردن خود پرداختند.


* هواداران پرسپولیس که از ابقاى طاهرى خوشحال بودند به تشویق این مدیر و همچنین وزیر ورزش و جوانان پرداختند.


* امین آرام طبع که شایعه جدایى اش در نیم فصل وجود دارد با حضور در استادیوم شهید کاظمى به تمرین اختصاصى پرداخت.


* محسن ربیع خواه و ولادیمیر پریمیوف که به دلیل مصدومیت قادر به همراهى این تیم نیستند، بعد از صحبت با کادرپزشکى به تمرین اختصاصى پرداختند.

 

* حسین ماهینى در این بازى در سمت چپ دفاعى به کار گرفته شده است و رضاییان در دفاع راست حضور یافته است.

 

 

* علیرضا بیرانوند در یک صحنه و در دو مرحله اقدام به دریبل مهاجم پارس جنوبى کرد که مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار گرفت و به شدت به تشویق وى پرداختند.

 

* ابراهیم اسدى، بازیکن پیشکسوت پرسپولیس که زننده گل قهرمانى پرسپولیس در اولین فصل لیگ برتر بود در استادیوم حضور یافته است. نکته جالب توجه اینجا بود که حراست استادیوم او را نمى شناخت و این بازیکن با مشکل وارد استادیوم شده و در سکو مستقر شد.

 

* برخورد لفظى سیدجلال حسینى با مهدى تارتار در خصوص بازى فیزیکى از حاشیه هاى این بازى بود. فرشاد احمدزاده در یک صحنه با تکل بلند مدافع حریف متوقف شد و بازیکنان پرسپولیس با فریاد از حریف خواستند که کمى آرام تر بازى کنند. در ادامه سیدجلال حسینى مرتکب خطا شد که مهدى تارتار برآشفته شد و اعلام کرد حریف خطرناک بازی مى کند که با اعتراض کاپیتان پرسپولیس مواجه شد. محسن مسلمان در نهایت مانع از نزدیک شدن سیدجلال و ادامه این بحث شد؛ در حالى که این بازیکن اعتقاد داشت که بازى تدارکاتى است و اگر قواعد آن را نمى دانند بهتر است بازى نکنند.

 

پرسپولیس یک پارس جنوبى ٠: (مهدى طارمى، دقیقه ٢٠): یک حرکت ترکیبى از سوى بازیکنان این تیم در نهایت با پاس عرضى رضاییان براى طارمى با شوت زمینى این مهاجم به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.

 

* درگیرى لفظى بین بازیکنان باعث قطع بازى براى مدتی کوتاه شد و تارتار از بازیکنانش خواست تا احترام بازیکن حریف را حفظ کنند.


* برخورد لگد بازیکن پارس به سینه وحید امیرى باعث مصدومیت جزیى این بازیکن شد و این در حالى بود که داور اعتقادى به خطا نداشت.

 

 

* علیرضا رضایى، قهرمان سابق کشتى کشورمان که عضو مدیریتى باشگاه پارس جنوبى محسوب مى شود در بین دو نیمه در استادیوم حاضر شد و از نزدیک شاهد این بازى بود.

 

پرسپولیس ٢ پارس جنوبى ٠ :(على علیپور، دقیقه ٤٥): بار دیگر ارسال از رامین رضاییان و برش مناسب از سوى على علیپور گل دوم این تیم را رقم زد تا سرخپوشان با برترى دو گله به رختکن بروند.

 

پرسپولیس موفق شد دیدار تدارکاتى برابر پارس در نیمه اول را که البته چندان دوستانه نبود را با دو گل به سود خود خاتمه دهد.

 

* در نیمه دوم بوژیدار رادوشوویچ، صادق محرمى، الکسى پل یانسکى وارد ترکیب شدند و بیرانوند، مهدى طارمى و محمد انصارى از ترکیب پرسپولیس خارج شدند.


* على اکبر طاهرى در نیمه دوم وارد استادیوم شد و مورد استقبال هواداران این تیم قرار گرفت. طاهرى از روى سکوها به تماشاى عملکرد تیمش نشست.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱:۳۸ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها