freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384217/40  زمان: 17:03  1395/10/12  بازدید: 13,936

تمرینات استقلال در نیم فصل لیگ برتر با وجود شایعات زیاد با جدیت خاصی دنبال می شود.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین استقلال این روزها با وجود شایعات زیاد پیگیری می شود اما بازیکنان و کادرفنی این تیم بی توجه به همه این اتفاقات در تلاش هستند تا با پشت سر گذاشتن تمرینات جدی و فشرده، برای جبران ناکامی نیم فصل دوم آماده حضور در نیم فصل دوم شوند.


در جریان تمرین روز یکشنبه آبی ها بخش اصلی تمرین این تیم به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت. شاگردان منصوریان در این فوتبال درون تیمی که با توجه به فشار بالای تمرین در روزهای گذشته طراحی شده بود، با جدیت و انگیزه بالایی ظاهر شدند. سرمربی آبی ها نیز با انتخاب یعقوب کریمی و برزای که این روزها آمادگی بالایی در تمرین این تیم دارند تلاش کرد تا از نبرد دو بازیکن با انگیزه به عنوان کاپیتان های این دو تیم برای با نشاط کردن تمرین استقلال استفاده کند.


در جریان این بازی دوستانه که البته خیلی جدی دنبال شد، علی قربانی در تیم زرد روز خوبی را سپری کرد و شاید اگر کمی خوش شانس بود می توانست مانع از شکست تیمش بشود. قربانی در چند صحنه تلاش زیادی برای باز کردن دروازه مهدی رحمتی داشت اما در نهایت موفق به انجام این کار نشد تا با وجود کبودی و زخم شدن پاها، قربانی این بازی را بدون گل زده به پایان برساند.

 


عکس: امیرحسین خیرخواه


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶:۸ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها