freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پایگاه هیل در مطلبی به معرفی تعدادی از چهره‌های هنری آمریکا پرداخت که برای نامزدی در انتخابات 2020 اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه اینترنتی هیل در مطلبی به معرفی چهره های هنری پرداخت که برای نامزدی در انتخابات 2020 آمریکا اعلام آمادگی کرده اند؛ پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همانند محرکی برای حضور چهره های هنری این کشور در عرصه سیاست است. ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید این جرات را به هنرمندان، بازیگران، و خوانندگان آمریکایی داده تا خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا آماده کنند.

حضور هنرمندان آمریکایی در عرصه سیاست این کشور موضوعی جدید نیست. پیش از این آرنولد شوآرتزنگر، رونالد ریگان، و اَل فرانکن طعم حضور در دنیای سیاست را چشیده اند. اخیرا نیز تعدادی از افراد معروف هنری از احتمال کاندیداتوری در انتخابات 2020 و 2024 آمریکا خبر داده اند. در ادامه با 5 چهره هنری آشنا شوید که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند.

کانی وست

خواننده سیاه پوست در مراسم سالانه شبکه ام تی وی 2015 از ورود به سیاست و نامزدی ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا خبر داده بود. او در کنسرت ماه نوامبر، حمایتش از دونالد ترامپ را اعلام کرد و پس از انتخاب ترامپ با وی دیدار کرد. وست حتی پس از ملاقات با ترامپ بر کاندیداتوری خودش در انتخابات 2024 تاکید کرد.

5 چهره هنری آمریکایی که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند

اپرا وینفری

مایکل مور، مستندساز مطرح آمریکایی در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد اپرا وینفری یکی از بهترین گزینه های دموکرات در انتخابات آتی آمریکا است. وینفری از حامیان کلینتون بود. با این حال، دونالد ترامپ اظهار امیدواری کرد که در دور بعدی انتخابات با وینفری رقابت کند. وینفری یکی از مشتاقان ورود به عرصه سیاست است ولی او بارها با تاکید بر سیاه پوست بودنش، این امر را محال عنوان کرده است.

5 چهره هنری آمریکایی که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند

تام هنکس

مایکل مور همچنین تام هنکس را یکی از بهترین گزینه های احتمالی حزب دموکرات معرفی کرده است. هنکس در طول رقابتهای انتخاباتی آمریکا تلاش فراوانی برای کاهش نگرانی ها از انتخاب دونالد ترامپ انجام داد. او گفته: از آنجایی که هنرپیشه هستم و هنرپیشه ها از قدرت بیان بالایی برخوردارند، می توانم به ریاست جمهوری فک کنم. ولی هرکسی که قدرت بیان دارد می تواند رئیس جمهور باشد؟

5 چهره هنری آمریکایی که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند

جورج کلونی

کلونی عنوانی فراتر از یک هنرپیشه برای خود ساخته است. او با فعالیتهای بشردوستانه خود در آفریقا به چهره ای بین المللی تبدیل شده است. ازدواج وی با یک فعال سازمان ملل این تصور را ایجاد کرده که در آینده چهره ای مطرح در عرصه سیاست تبدیل شود.

5 چهره هنری آمریکایی که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند

دوآین جانسون (راک)

ثروت و شهرت دوآین جانسون موجب شد او در مسابقات قهرمانی کشتی از تمایلش برای ریاست جمهوری آمریکا خبر دهد. او در سال 2000 در کنوانسیون حزب جمهوریخواه سخنرانی کرد و نام خود را به عنوان یک جمهوریخواه ثبت کرده است.

5 چهره هنری آمریکایی که به دنبال تغییر شغل از هنر به سیاست هستند

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷:۲۵ دیده شده : ۲۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها