freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی
اداره ارشاد آذربایجان غربی به تنهایی قادر به جمع آوری بازی های رایانه ای غیرمجاز نیست
سرویس آذربایجان غربی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: این اداره کل به تنهایی قادر به جمع آوری بازی های رایانه ای غیرمجاز نیست و همه دستگاه های مسئول به ویژه نهادهای دخیل در مدیریت اصناف باید در این خصوص همکاری کنند.

به گزارش کردپرس به نقل  از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمدباقر کریمی روز یکشنبه در سومین جلسه ستاد مبارزه با بازی های رایانه ای غیرمجاز افزود: مقابله با آسیب هایی که بازی های رایانه ای غیر مجاز بر کودکان و نوجوانان وارد می کنند، نیازمند همگامی تمامی دستگاههای متولی است.
وی اضافه کرد: ضعف دستگاه های متولی در نظارت بر بازی های رایانه ای و همکاری نکردن آنان با دیگر دستگاه ها، آگاهی نداشتن والدین از محتوا و پیامدهای بازی های غیرمجاز و همچنین آگاه نبودن برخی فروشندگان از پیامدهای این بازی ها از جمله مواردی است که می تواند اثرات مخربی بر روی کودکان و نوجوانان داشته باشد.
وی اظهار کرد: مقابله با آسیب های بازی های رایانه ای کاری فرهنگی و زمان بر بوده و در دراز مدت نتیجه می دهد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی بر آگاهسازی مناسب در بین خانواده ها و والدین در این خصوص تاکید کرد و گفت: این اداره کل می تواند این امکان را فراهم نماید تا نشریات و رسانه ها با هدف فرهنگ سازی و آگاهی بیشتر، تبلیغ پیامدهای بازی های رایانه ای را یکی از مباحث مستمر خود قرار دهند.
  سومین جلسه مبارزه با بازی های رایانه ای به منظور نظارت، کنترل و پیشگیری از فروش و توزیع بازی های غیر مجاز رایانه ای در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
 

کد مطلب: 121056  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲  |  ساعت: ۱۹ : ۳۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳:۲۷ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها