freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نخست وزیر ترکیه:
احتمال حملات مشابه با حمله به کلوپ شبانه استانبول وجود دارد
سرویس ترکیه- نخست وزیر ترکیه هشدار داد که ممکن است حملاتی شبیه به آنچه دیشب در کلوب شبانه استانبول رخ داد، دوباره اتفاق بیفتد.
به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه جمهوریت، بینالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه در اظهاراتی با اشاره به حمله تروریستی به کلوپ شبانه رینا در استانبول عنوان کرد: پس از این حادثه، تمام کشور ممکن است با حملات این چنینی و شبیه به این روبه رو شود. ولی به ملت ترکیه می گویم، ترور نمی تواند ما را از پای درآورد. برادریمان و اتحادمان را نمی توانند برهم بزنند. ترور نمی تواند ما را بترساند. به مبارزاتمان با تروریسم ادامه خواهیم داد. بزرگترین دلگرمی ما در این راه روح مقاومت گرایانه ای است که ملت ترکیه از خود به نمایش گذاشته است. در سال 2017، مبارزه با ترور در کشور و در منطقه را گسترش خواهیم داد.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به هویت فرد مهاجم گفت: اقدامات برای احراز هویت فرد مهاجم در حال انجام است و سرنخ های مهمی به دست آمده است. نیروهای پلیس، نیروهای اطلاعاتی و نیروهای امنیتی ترکیه در یک همکاری فشرده در حال انجام اقدامات لازم هستند. در این خصوص جزئیات را در اختیار رسانه ها و افکار عمومی قرار خواهیم داد.

کد مطلب: 121051  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲  |  ساعت: ۲۰ : ۴۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷:۵۷ دیده شده : ۱۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها