freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384283/42  زمان: 21:36  1395/10/12  بازدید: 8,062

آرین وبن، ستاره هلندی و 32 ساله بایرن در مورد انتقال از رئال مادرید به بایرن صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این ستاره هلندی در سال 2009 و بعد از پیوستن ستاره های بزرگی به رئال مادرید، تصمیم گرفت این تیم را به مقصد بایرن ترک کند.

 

روبن گفت: "تابستان عجیبی را سپری کردیم زیرا پرز دوباره سمت ریاست باشگاه انتخاب شده بود و خریدهای بزرگی به رئال پیوستند. رونالدو، کاکا، بنزما و ژابی آلونسو با ارقامی نجومی در آن مقطع به رئال مادرید ملحق شدند.

 

 

 

 

به ما گفته شد که باشگاه در صورت فروش شما پول خوبی به دست خواهد آورد اما من واقعا تمایلی برای ترک رئال نداشتم. شاید در آن سال از لحاظ آمادگی در بازی های پیش فصل در بهترین شرایط بودم اما شانسی برای بازی کردن به من داده نمی شد و باید تصمیمی می گرفتم.

 

در آن مقطع مذاکراتی با بایرن انجام شد اما بایرن در آن مقطع در بین تیم های مدعی اروپا نبود و پیوستن از رئال به این تیم گامی رو به عقب برای من محسوب می شد.

 

اما در نهایت تصمیم گرفتم به بایرن ملحق شوم زیرا آنها تلاش زیادی برای جذب من انجام دادند و حضور فان خال به عنوان سرمربی نیز تاثیر زیادی روی تصمیم گیری من داشت. حالا من یک بایرنی هستم و بعد از گذراندن 8 فصل در این تیم، تبدیل به جزئی از این باشگاه شده ام".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰:۲۴ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها