freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ایمان برون سرپرست تیم فوتبال فولاد نوین در گفتگو اختصاصی با خبرنگار" دی اسپورت" در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت :خداراشکر تیم  در وضعیت خوبی به سر می برد و با توجه به اردوی سه روزه درون استانی که داشتیم  بازیکنان به آمادگی خوبی رسیده اند .  دراین اردو تمرینات را به صورت صبح و بعدازظهر پیگیری کردیم  .

وی ادامه داد : با بررسی ها و آنالیزهایی که کادرفنی روی نقاط قوت و ضعف تیم انجام دادند سه نفر به نام های سید بهنام موسوی ،علی فاتح و سعید ناصری از لیست ما خارج شدند  و دو بازیکن   به نام امیر ظفری و ابوالفضل افتخاری به مجموعه ما اضافه خواهند شد ، 4گزینه دیگر هم مدنظر داریم که در حالی رایزنی با انها  هستیم و انشااله اگر به توافق رسیدیم رسانه ای خواهیم کرد .

برون در خصوص بازی امروز  تیم فولاد نوین برابر شهر باران نیز گفت :امروز با تیم شهر باران بازی داشتیم که به علت استفاده از بازیکن غیرقانونی توسط تیم تهرانی بازی نیمه تمام  ماند و طبق قانون به سه امتیاز این بازی دست یافتیم.

سرپرست فولادنوین تصریح کرد :با توجه به شناختی که از تیم شهر باران داشتیم حدس می زدیم که از بازیکن غیر قانونی استفاده کنند ،به همین دلیل موضوع را با نماینده فدراسیون در میان گذاشتیم و از او خواستیم که بادقت بیشتری کارت بازیکنان تیم شهر باران را بررسی کنند .

وی ادامه داد: از ناظر بازی درخواست داشتم که از تک تک بازیکنان شهر باران عکس بگیرم که البته با نظر من موافق کردند و وقتی که به میدان رفتم که از آنها عکس بگیرم با مخالفت بازیکنان تیم تهرانی مواجه شدم و حتی گوشی موبایلم را از من گرفتند  که خداراشکر با دخالت نیروی انتظامی گوشی به من برگشت داده شد و از تک تک بازیکنان شهر باران عکس گرفتم .

برون بیان کرد :وقتی که عکس بازیکنان را با آی دی کارتها مقایسه کردم متوجه شدیم که بازیکن شماره 13  تیم میزبان  به صورت  غیر قانونی وارد میدان شده که سریعا موضوع را با نماینده فدراسیون در میان گذاشتیم و خداراشکر با مشورتی که نماینده با داور مسابقه داشتند از ادامه مسابقه خودداری به عمل آمد و بازی نیم تمام ماند .

سرپرست فولاد نوین  که از وضعیت میربانی تیم شهر باران ناراضی بود  تصریح کرد :از روزی که به تهران رسیدم نه نماینده فدراسیون و نه سرپرست تیم میزبان با ما تماس نگرفتند ،این درحالی است که وقتی تیم ما به گچساران سفر کرد رئیس هیئت فوتبال آنجا و سرپرست تیم نفت وگاز با احترام فراوان با ما تماس گرفتند و حتی جلسه مسابقه  را یک شب قبل از بازی با حضور مسولان دو تیم انجام دادیم و حتی نیروی انتظامی و آمبولانس و همه چیز آماده برگزاری مسابقه بود  ولی در پایتخت ایران این اتفاق نیفتاد که جای تاسف است .

وی در پایان اظهار داشت :از مسولان  فدراسیون فوتبال به ویژه آقای شفیعی که شیانه روز برای لیگ دو تلاش می کنند انتظار درایم که در مسابقات آینده نظارت بیشتری بروی مسابقات داشته باشند تا خدای ناکرده اتفاقات بدتری در میادین فوتبال رخ ندهد .


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴:۳۲ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها