freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نخست وزیر ترکیه گفت هیچ کشوری در برابر حملات تروریستی ایمن نیست و نباید در مبارزه با تروریسم معیار دوگانه ای به خرج داد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ بینالی ییلدریم گفت حمله تروریستی که امروز در ترکیه روی داده است، ممکن است فردا در هر یک از کشورهای دیگر روی بدهد و در این خصوص هیچ تضمینی وجود ندارد.

وی گفت هیچ کشوری در برابر حملات تروریستی در امان نیست و نمی تواند بگوید در کشور ما امکان ندارد حمله ای تروریستی صورت بگیرد.

چند روز پیش، در آلمان شاهد حمله ای تروریستی بودیم، همچنین در عراق و پیشتر نیز در کشورهای مختلف شاهد حملات تروریستی بودیم و هستیم.

نخست وزیر ترکیه تصریح کرد موضع ما این است که تروریسم نمی تواند امری مقدس و دینی باشد. ترور در هر جایی که روی بدهد، ترور است و معیارهای دوگانه در مبارزه با تروریسم باعث می شود چنین مجادله ای به موفقیت نائل نشود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱:۱۰:۱۳ دیده شده : ۱۱۰بار نویسنده : admin

کشوري در اقيانوسيه كشوري در اقيانوسيه کشوری در اقیانوسیه با مرکز ویلا كشوري در قاره اقيانوسيه کشوری در اقیانوسیه با مرکز پورت ویلا کشوری در اقیانوسیه با مرکز یارن كشوري جزيره اي در اقيانوسيه کشوری در آمریکای جنوبی کشوری در آمریکای جنوبی در جدول کشوری در آمریکای جنوبی به مرکزیت لیما کشوری در آمریکای جنوبی در حل جدول کشوری در امریکای جنوبی و سرزمین امن خلافکاران كشوري در آمريكاي جنوبي نام کشوری در آمریکای جنوبی کشورهای واقع در آمریکای جنوبی کشورهای امریکای جنوبی کشور امریکای جنوبی کشوری در قاره اقیانوسیه کشوری در قاره اقیانوسیه در جدول کشور جزیره ای در قاره اقیانوسیه کشورهای واقع در قاره اقیانوسیه در امان ماندن از نیش پشه در امان ماندن از نیش حشرات راههای در امان ماندن از نیش پشه برای در امان ماندن از نیش پشه دعای در امان ماندن از نیش حشرات کشوری در آمریکای مرکزی کشوري در قاره کهن کشوری در بریتانیا کشوری در شبه جزیره هندوچین کشوری در آفریقا کشوری در جنوب غربی اروپا کشوری در قاره سیاه در امان ماندن از خطر آزبست در امان ماندن از چشم زخم در امان ماندن از آزبست در امان ماندن از جن در امان ماندن از سحر و جادو در امان ماندن از خطرات آزبست در امان بودن در امان بودن از جن در امان ماندن از چشم شور ییلدریم: هيچ کشوري در برابر تروريسم در امان نيست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها