freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پرویز پرستویی داستانی خواندنی از پائولوکوئیلو را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

وی نوشت:

"آقا و خانم میمون روی شاخه درختی نشسته بودند و غروب خورشید را تماشا می کردند. خانم میمون از آقای میمون پرسید: وقتی خورشید به افق می رسد، چه چیز باعث می شود که رنگ آسمان عوض شود؟آقای میمون گفت: اگر بخواهم همه چیز را توضیح بدهم از زندگی می مانیم.ساکت باش، بیا دل را به این غروب رمانتیک شاد کنیم.خانم میمون خشمگین شد " تو عقب مانده و خرافاتی هستی . هیچ توجهی به منطق نداری و فقط می خواهی از زندگی استفاده کنی. همان لحظه هزارپایی از آنجا می گذشت.

آقای میمون گفت: ( هزارپا ! موقع حرکت چطور همه پاهایت را هماهنگ با هم حرکت می دهی ؟)هزارپا گفت : تا حالا فکرش را نکرده ام!پس فکر کن . زن من توضیح می خواهد. هزارپا به پاهایش نگاه کرد و گفت: خوب این عضله را منقبض می کنم.نه نه ، این بهتر است ، بدنم را به این طرف متمایل می کنم.هزارپا نیم ساعت تمام تلاش کرد تا توضیح بدهد که چطور پاهایش را تکان می دهد و مدام گیج تر و گیج تر می شد.بعد که خواست به راهش ادامه بدهد دیگر نتوانست، دیگر نتوانست راه برود.

خانم میمون با ناامیدی جیغ زد: می بینی چکار کردی. خواست توضیح بدهد که چطور راه می رود و حالا اصلا نمی تواند راه برود.آقای میمون گفت: حالا می بینی چه بلائی سر کسی می آید که می خواهد توضیح همه چیز را بداند و دیگر حرف نزد و غروب خورشید را تماشا کرد. نویسنده: پائولوکوئیلو."


داستانی زیبا به روایت پرستویی در خصوص لذت زندگی

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۵:۳۰:۱۰ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها