freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


«پارک گئون هی» در اولین اظهارات خود در سال جدید میلادی اتهامات علیه خود را رد کرد و همه آنها را ساختگی دانست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛«پارک گئون هی» رئیس جمهوری کره جنوبی در اولین اظهارات خود در سال جدید میلادی اتهامات سیاسی و مالی علیه خود را رد کرد و همه آنها را ساختگی و به دور از واقعیت دانست.

وی که بندرت در روزهای اخیر در انظار عمومی ظاهر شده است در گفت وگو با خبرنگاران گفت که اتهامات بازرسان دادستانی علیه وی کاملا نادرست است.

او گفت: مواردی که در باره ارتباط وی با فساد مالی، رشوه، اختلاس و یا انتقال پول از شرکت های بزرگ به شرکت های زیرمجموعه خانم «چوی سون سیل» دوست وی مطرح شده، کذب محض است و او خود را از همه این اتهامات مبرا می داند.

«پارک» در سخنان خود که شامگاه یکشنبه مطرح کرد، یادآور شد: «چوی» فقط یک دوست و آشنا بوده و اجازه نفوذ زیاد در مسائل مربوط به امور دولتی را نداشته است.

خبرگزاری شین هوا چین و «یونهاپ» کره جنوبی با بازتاب دادن سخنان وی به نقل از وی نوشتند: متاسفانه رسانه ها نیز به شایعات در کشور دامن زده اند و بازار شایعات رسانه ای اکنون در کره جنوبی از کنترل خارج شده است.

این نخستین حضور «پارک گئون هی» در یک نشست عمومی بعد از استیضاح وی در تاریخ 9 دسامبر محسوب می شود. درباره برکناری وی که پیشتر از سوی پارلمان این کشور استیضاح شده است، باید ۹ قاضی دادگاه قانون اساسی تصمیم گیری کنند. این دادگاه 180 روز فرصت دارد تا رای نهایی خود را در این خصوص صادر کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۶:۴۲:۲۱ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها