freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اوباما با اذعان به وجود تبعیض در کشورش گفت: رویدادهایی رخ دادند که به ما یادآوری کردند تبعیض همچنان در آمریکا وجود دارد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با فرید زکریا مجری شبکه تلویزیونی سی ان ان با اذعان به وجود تبعیض در این کشور گفت: من خیلی زود متوجه شدم اصل تجربه یک آمریکایی آفریقایی تبار این است که ما افرادی دو رگه هستیم.

وی افزود: مفهوم نژاد در آمریکا فقط یک مقوله ژنتیک نیست بلکه یک مقوله فرهنگی است، مقوله نژاد در آمریکا به مردمی مربوط می شود که نگاهی متفاوت با جریان اصلی جامعه دارند و برای دهه ها از تبعیض رنج بردند.

اوباما در پاسخ به اینکه چرا روابط بین نژادها در آمریکا وخیم شده است گفت: علت این است که رویدادهای مهمی رخ دادند و به ما یادآوری کردند که تنش های مربوط به نژاد و تبعیض همچنان وجود دارد.

چیزی که من همیشه به افراد جوان یادآوری می کنم این است که پیشرفت های زیادی وجود داشته است و شما وقتی تبعیض را می بینید متعجب می شوید.

سی سال پیش مشاهده کردن تبعیض باعث تعجب نمی شد. اینکه امروز جوانان آمریکایی آفریقایی تبار احساس درد و رنج می کنند و متعجب می شوند نشان می دهد که ما پیشرفت داشته ایم .

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۶:۴۲:۳۲ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها