freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مدیرکمیته امداد شهرستان اسلامشهر گفت: از ابتدای سال 95، 60 تن از فرزندان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد از کمک هزینه ازدواج بهره‌مند شده‌اند.

بهره مندی 60 مددجوی اسلامشهری از کمک هزینه ازدواجحمید قسمتی مدیرکمیته امداد شهرستان اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: کمک هزینه ازدواج جوانان به مبلغ 20 میلیون ریال پرداخت شده است، همچنین نوعروسان مددجو از کمک هزینه خرید جهیزیه به مبلغ 20 تا 40 میلیون ریال و پسران نیز از هدیه ازدواج 10 تا 40 میلیون ریالی بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان این که از ابتدای سال 95، 60 نفر از فرزندان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از کمک هزینه ازدواج بهره‌مند شده‌اند، افزود: بیش از یک میلیارد و 600 میلیون ریال برای ازدواج جوانان مددجو در نظر گرفته شده است.

قسمتی ادامه داد: کارگاه‌های آموزشی و برپایی خدمات مشاوره برای جوانان مددجویی که در سنین ازدواج قرار دارند و تحت پوشش این سازمان هستند نیز به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان و آگاهانه و همچنین پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

مدیرکمیته امداد شهرستان اسلامشهر در خصوص طرح شوق زیارت تصریح کرد: تاکنون 210 نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد به اردوهای زیارتی و سیاحتی در قالب طرح شوق زیارت اعزام شده‌اند که از این تعداد، 41 نفر برای زیارت به مشهد مقدس سفر کرده و طی این سفر از امکانات آموزشی، اعتقادی و مذهبی بهره مند شده اند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۸:۲۱:۳۲ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها