freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رتبه نخست منابع طبیعی ایلام در زمینه جنگل کاری مشارکتی و مبارزه با آتش سوزی در کشور
سرویس ایلام- اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام موفق شد رتبه نخست کشور را در زمینه جنگل کاری مشارکتی و مبارزه با آتش سوزی به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی استان ایلام در پنجاه و یکمین نشست مدیران منابع طبیعی کشور که در کلاک کرج برگزار شداداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام موفق به کسب رتبه برتر در زمینه های "جنگل کاری مشارکتی" و "مبارزه با حریق" شد .
مهندس جلالی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این نشست با اهداء لوح تقدیر از دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام تقدیر بعمل آورد.
مهندس خدا کرم جلالی معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این نشست، جامع نگری در حوزه های آبخیز، مشارکت مردم در اجرای طرح های منابع طبیعی، جلوگیری از تخریب و مهار عوامل ناپایدار و کنترل گردو غبار را از راهبردهای مهم سازمان جنگل ها برشمرد و گفت: اگر این راهبردها درهمه عملکرد منابع طبیعی مورد توجه قرار نگیرد تنها در بایگانی ها می ماند و منابع طبیعی دچار خسران می شود.
وی گردش اطلاعات و آگاهی سازمانی را در مجموعه منابع طبیعی بسیار مهم خواند و افزود: کارکنان و مدیران باید از کارکرد های دیگر حوزه های منابع طبیعی اطلاعات و آگاهی لازم را داشتهباشند.
رییس سازمان جنگل ها خاطر نشان ساخت: مدیریت جامع حوزه آبخیز و مشارکت مردم که از سیاست های مهم است امروز در همه استان ها بصورت پایلوت در حال انجام است و این مدل، جایگزین روش های مدیریتی در عرصه سرزمینی خواهد بود.
 

کد مطلب: 121063  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۸ : ۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۸:۲۵:۵۲ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها