freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


روز گذشته مردم پاکستان برای ابراز همدردی و همبستگی با مسلمانانی که در سراسر جهان متحمل رنج و عذاب هستند، تظاهرات کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، مسلمانان پاکستان با برپایی تظاهرات، بر ضرورت بیداری وجدان جامعه بشری برای پایان دادن به آلام میلیون‌ها مسلمان جهان تاکید کردند. 

بر اساس این گزارش، روز گذشته خیابان‌های شهر کراچی پاکستان شاهد برپایی تظاهرات بود. شرکت کنندگان در این تظاهرات با مسلمانانی ابراز همدردی و همبستگی کردند که در کشورهای مختلف جهان متحمل رنج و عذاب هستند. آن‌ها شعارهایی در حمایت از مسلمانان می‌انمار و دیگر مسلمانان رنج کشیده سر می‌دادند. 

حافظ نعیم الرحمان، از رهبران حزب جماعت اسلامی پاکستان در این تظاهرات، گفت: «این تظاهرات برای بیدار کردن وجدان رهبران کشورهای اسلامی و سازمان ملل متحد و بیدار کردن وجدان کل جامعه بشری است. بیش از چهار میلیون نفر در سوریه آواره شده‌اند. آن‌ها برای فرار از میدانهای جنگ از خانه و کاشانه خود گریخته‌اند. آن‌ها در حالی بدون سرپناه روزگار خود را سپری می‌کنند که سرمای هوا به ده درجه زیر صفر رسیده است. وضع این آوارگان سوری بسیار تکان‌دهنده است.» 

هزاران نفر در تظاهرات کراچی شرکت داشتند. آن‌ها در تظاهراتی شرکت داشتند که برگزارکنندگان نام «امت رسول» را بر آن نهاده بودند. پاکستانی‌های حاضر در این تظاهرات با مسلمانان میانمار و سوریه ابراز همبستگی کردند. آن‌ها نوشته‌هایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود مسلمانان میانمار را نجات بدهید. آن‌ها سکوت درباره وضع مسلمانان در مناطق مختلف اسلامی از حلب گرفته تا کشمیر را جنایت توصیف کردند. 

جماعت اسلامی پاکستان این تظاهرات را سازماندهی کرده بود. هدف از این تظاهرات، جلب حمایت برای میلیون‌ها مسلمانی بود که در فقر، ترس، خشونت، سرکوب و جنگ روزگار خود را سپری می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۸:۳۱:۳۳ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها