freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک دختر 10 ساله در نیجریه با انجام عملیات انتحاری به زخمی شدن یک نفر منجر شد.

عملیات انتحاری یک دختر ده ساله در نیجریه در شب سال نو
 به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، عملیات انتحاری یک دختر ده ساله در شهر میدوگوری (واقع در شمال شرق نیجریه) به زخمی شدن یک نفر در شب سال نو منجر شد. بنابر گزارش‌ها شدت آسیب دیدگی این شخص بسیار زیاد است.

شاهدان می‌گویند این دختر خود را در نزدیکی جمعیتی که در حال خرید غذا بودند منفجر کرد. با اینکه هنوز کسی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است، نشانه‌های عملیات گروه تروریستی بوکوحرام در آن مشهود است. بوکوحرام معمولاً برای انجام حملات از زنان به عنوان عامل انتحاری استفاده می‌کند و شهروندان را هدف قرار می‌دهد.

مردمی که در صحنه حاضر بودند می‌گویند این دختر 10 ساله به سوی جمعیت حرکت کرد؛ اما پیش از آنکه به جمعیت برسد خود را منفجر کرد. 

سخنگوی پلیس شهر بورنو نیز اعلام کرد یک عامل انتحاری دیگر که او نیز زن بود پیش از آنکه خود را در یک مکان شلوغ در این شهر منفجر کند دستگیر و بمبش خنثی شد.

مقامات نیجریه بوکوحرام را مسئول این حمله می‌دانند. هفت سال فعالیت تروریستی این گروه به کشته شدن 20 هزار نفر و آواره شدن 2.6 میلیون نفر منجر شده است. حمله تروریستی نافرجام اخیر یک هفته پس از اینکه رئیس‌جمهور نیجریه از ریشه کن شدن بوکوحرام در بورنو خبر داد، به وقوع پیوست.

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵:۲۹ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها