freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384317/1  زمان: 08:58  1395/10/13  بازدید: 239

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی گفت: با هزینه شخصی به مجارستان رفتم و مسابقات جهانی را مشاهده کردم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین ملاقاسمی درباره انتقادات علی اشکانی مبنی بر اینکه او در 3-2 ماه اخیر در خارج از کشور بوده و چطور می‌گوید که سرمربی تیم ملی نتوانسته قدرت انتقال خوبی به کشتی‌گیرانش داشته باشد، گفت: این موضوع درست است و من با اجازه فدراسیون کشتی برای دیدار با خانواده‌ام به هلند رفته بودم، اما با هزینه شخصی به مجارستان رفتم و مسابقات جهانی را مشاهده کردم.

 

وی ادامه داد: اگر می‌گویم قدرت انتقال اشکانی به کشتی‌گیران خوب نیست، بر اساس مشاهداتم در مسابقات جهانی است؛ وظیفه من بود که این مطالب را در شورا مطرح کنم. از خدا می‌خواهم با این سن‌وسال یک بزرگ‌تر به من مشورت بدهد و راهنمایی‌ام کند.

 

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: من درمورد مسابقات جهانی صحبت کردم و انتقاد ما این بود که چرا فرنگی‌کاران ما در مسابقات به حریفانی کمتر از خودشان باختند، وگرنه که شکست همیشه وجود دارد. وقتی مربی جوانی کار را دست می‌گیرد باید به او فرصت داد و فقط گفتیم که چرا بد کشتی گرفتند. تنها من نبودم، بلکه بیشتر اعضای شورا نسبت به این موضوع انتقاد داشتند؛ چراکه این دو نفر سال‌ها در اردو بودند و از عنوان‌داران ما محسوب می‌شدند.

 

ملاقاسمی در خصوص صحبت‌های اشکانی مبنی بر اینکه نگاه اعضای شورای کمک به کشتی فرنگی نیست، گفت: این صحبت درستی نیست، این نظر اشکانی است و آزاد است. تمام اعضای شورا از قهرمانان این رشته و مربیان تیم ملی بودند که موهای خود را در کشتی سفید کرده‌اند. اگرهم صحبت و انتقادی می‌کنیم از سر دلسوزی و کمک به کشتی است. چه منافعی داریم؟ با این سن‌وسال دنبال مسافرت رفتن هستیم؟ اگر هم انتقاد یا توصیه‌ای می‌کنیم برای کمک و پیشرفت کشتی فرنگی است.

 

وی درباره اولتیماتوم به اشکانی افزود: حیف است کشتی فرنگی که در این سال‌ها موفق بوده است، جایگاهش را از دست بدهد. چه کسی به او اولتیماتوم داده است؟ خود خادم هم در جلسه حضور داشت و گفتیم حواستان در جام جهانی جمع باشد و بیشتر کار کنید، حتی به دلیریان گفتیم به اشکانی کمک کند. آرزو می‌کنم حضور مربیان جوانی مثل اشکانی در کشتی فرنگی تداوم داشته باشد، حتی اگر کشتی‌گیران خوب کشتی بگیرند ایرادی ندارد که ببازند. اعتراض ما به باخت به حریفان کمتر از خودشان بود و خواست مردم را مطرح کردیم.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۱:۳۴ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها