freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384310/1  زمان: 08:41  1395/10/13  بازدید: 4,818

یک روزنامه مراکشی در تحلیلی پیرامون لغو بازی ایران و مراکش نوشته است: ایران چیزی را از دست نمی‌دهد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، روزنامه ورزشی المنتخب مراکش در سایت رسمی خود با اشاره به تایید خبر لغو بازی دوستانه تیم‌ ملی فوتبال این کشور برابر ایران نوشت: ایران هیچ چیزی را از دست نمی‌دهد، زیرا مسئولیت قانونی یا پرداخت خسارتی در قبال لغو بازی با مراکش نخواهند داشت.

 

این روزنامه در ادامه تحلیل خود آورده است: بیشترین بار گناه لغو این بازی تدارکاتی بر دوش رونار، سرمربی هلندی تیم‌ملی مراکش است، زیرا او بازی مراکش برابر یک تیم آسیایی را انتخاب کرد. هر چند این تیم در  آرامش و بدون هیچ‌گونه فشاری آماده سازی خود را پشت سر می گذارد و در صورت برگزاری یا عدم بازی تدارکاتی مشکلی نخواهد داشت.

 

روزنامه المنتخب مراکش در خاتمه نوشت: رونار با عدم پذیرش برگزاری بازی‌های تدارکاتی برابر تیم‌های ملی تونس، مصر، زامبیا و اوگاندا تاکید کرده بود که با تیم آفریقایی بازی نمی‌ کند و در نهایت فنلاند و ایران را انتخاب کرد که در این میان ایران کنار کشید.

 

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش که قرار بود 17 دی ماه سال جاری در ورزشگاه العین امارات برگزار شود بنا بر اعلام رسانه‌های مراکشی به دلیل اصرار اماراتی‌ها برای برگزاری بازی پشت درهای بسته و بدون تماشاگر و مخالفت فدراسیون فوتبال ایران لغو شد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۱۸:۵۲ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها